24 Kasım 2016

M. Negiz

MİGROSKOP Sanal Market İndirimli Ürünleri Bir Tık Uzağınıza Taşıyor

24/11/2016 - 15:30

Migroskop, Türkiye'nin ilk ve en büyük marketleri zinciri olan Migros'un sanal market olarak tüketiciye sunduğu hizmettir. Her gün binlerce ürün indirimli fiyata migroskop tarafından tüketici ile buluşmaya devam ediyor.
MİGROSKOP Sanal Market İndirimli Ürünleri Bir Tık Uzağınıza Taşıyor

Türkiye’nin ilk sanal marketi indirimli ürünleriyle bir tık ötenizde. 7 gün 24 boyunca internet üzerinden istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Migros mağazalarında satılan bütün ürünlere ulaşabileceğiniz Migroskop Sanal Market, Migros’un sunduğu avantajlar ve fiyat ayrıcalığı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’deki ilk sanal market olarak müşterilerinin hizmetinde olan Migroskop Sanal Market, 7 gün 24 saat olarak hizmet vermektedir. Migros tarafından sunulan fiyatlar ve avantajlar üzerinden hizmet veren Migroskop Sanal Market, Migros’un sunduğu ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Ayın indirimli elektronik ürünleri listesinde dikkat çekici ürünleri bulunan Migroskop Sanal Market teknoloji tutkunları için çekiciliğini korumaktadır. Samsung Galaxy C5, fotograf makinleri ve aksesuarlar, müzik sistemleri, Braun MQ Blender Set, Singer Dikiş Makinesi, Vestel SEG 49SC7600 124 Ekran Smart Full Hd Uydulu Led TV, Samsung Galaxy ON7 gibi ürünlerin yer aldığı kataloğu takip ederek inceleyebilirsiniz. “Migros’ta gördüğünüze inanın!” sloganı ile Migroskop Fırsat Ürünleri’ne ulaşmak için; http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/view/migroskop-urunleri adresini ziyaret ederek kampanyalı fiyat olanaklarından yararlanılabilir.

ÖDÜLLÜ MİGROSKOP

İnternet, telefon, akıllı telefon ve tablet uygulamaları ile hizmet veren Migroskop Sanal Market, iPhone üzerindeki ilk mobil market olarak yenilikte öncü rol oynamaktadır. Ayrıca, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından “Perakendede Yılın Teknoloji Uygulaması” kategorisinde Mobil Market Hizmeti Ödülü almıştır.Yorum Yap