8 Aralık 2015

Kadir Çalışkan

Miranda Kerr’in Yılbaşı Planı

08/12/2015 - 16:44

Miranda Kerr’in Yılbaşı Planı

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın eski modellerinden olan Miranda Kerr yılbaşı programı hakkında Vouge dergisine konuştu. Ünlü model ailesi için “Dünyanın dört bir yanına dağılmış geniş bir ailemiz var. Bir araya gelmek güzel olacak” dedi.

Dünyaca ünlü eski melek, ailesinin iş gereği olarak dünyanın dört bir yanına dağıldığından bahsederken, dört yaşındaki oğluna yeniyıl hediyesi olarak oyuncak alacağını söyledi. Vogue dergisine konuşan ünlü manken ailesiyle ilgili olarak,  “Dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdayız ama bir araya gelebilmek çok güzel” dedi. Ailece yemek pişirmeyi sevdiklerini belirten Kerr, “Annem kontrolü ele alır ve bizi görevlendirir. Büyükannem ise piyano çalar. Bizler de şarkı söyleriz” şeklinde konuştu.

Eski Victoria’s Secret meleklerinden Miranda Kerr, Vogue dergisine yılbaşı planlarından bahsetti. Yeni yıla Avustralya’da ailesiyle gireceğini belirten manken, “Büyükannemi, kuzenlerimi ve diğer akrabalarımı göreceğim için çok heyecanlıyım. Yaklaşık 30 kişiyiz ve her zaman çok eğleniriz” dedi. Ailece yemek pişirmeyi sevdiklerini ifade eden Kerr, “Genelde annem kontrolü ele alır ve bizi görevlendirir. Büyükannemse inanılmaz güzel piyano çalar. Bizler de şarkılar söyleriz” şeklinde konuştu.

İş gereği ailesinin dünyanında dört bir yanına dağıldığını söyleyen 32 yaşındaki model, dört yaşındaki oğlu Flynn’e yeni yıl hediyesi olarak oyuncak alacağını söyledi: “Flynn şu sıralar tren setleriyle çok ilgileniyor. Aslında tahtadan bir seti var ama ona elektriklilerden almayı düşünüyorum. Bu durum onun yaratıcılığını mı azaltır yoksa onu güçlendirir mi bilmiyorum.”Yorum Yap