4 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Mortal Kombat XL PC Versiyonu Geliyor!

04/09/2016 - 9:30

Mortal Kombat XL PC Versiyonu Geliyor!

Dövüş oyunu tutkunlarının en sevdiği oyunların başında gelen Mortal Kombat XL, beklendiği üzere artık PC versiyonu ile yayınlanacak. Artık PC kullanıcıları da Mortal Kombat XL tutkusunu sonuna kadar yaşama şansı buluyor. Mortal Kombat XL PC versiyonuyla ilgili tüm detaylar yazımızın devamında.

2015’te piyasaya sürülen Mortal Kombat X versiyonu, PC platformunda sorunlu bir şekilde yer almıştı. Herhangi bir güncelleme ile desteklenmeyen Mortal Kombat XL PC versiyonu, PC kullanıcıları tarafından fazlasıyla eleştiriye maruz kaldı. Birkaç ay öncesinde Mortal Kombat X’ in yeni versiyonu olarak çıkan Mortal Kombat XL, çeşitli oyun konsollarıyla oynanabilmekteydi. Geçen yıl X versiyonunda yaşanan sorunlar nedeniyle işi sıkı tutan yapımcılar, bekleme süresinin ardından Mortal Kombat XL PC versiyonunu yayınlama kararı aldı.

Son günlerde Mortal Kombat XL PC versiyonunun piyasaya çıkacağı hakkında çeşitli rivayetler dolaşmaktayken konuyla ilgili resmi açıklama geldi. Warner Bros’ tan yapılan açıklamaya göre Mortal Kombat XL PC versiyonu 2 farklı paketle sunulacak. Kombat Pack 1 ve Kombat Pack 2 olarak piyasaya sürülecek olan yeni sürümün sorunsuz olduğu söyleniyor. Mortal Kombat X PC versiyonu nedeniyle sıkıntı çeken PC kullanıcılarının birçoğu, Mortal Kombat XL PC versiyonunu satın alma konusunda tereddüt sahibi. Sosyal medyada yer alacak yorumlara göre hareket etmeyi düşünen çok sayıda PC kullanıcısı mevcut. Bu önyargıyı kırmak isteyen Warner Bros, Mortal Kombat XL PC versiyonuyla ilgili tüm hazırlıklarını tamamladı.

Mortal Kombat XL PC versiyonu, yeni karakterlerle birlikte çok daha kapsamlı bir yapıya bürünmüş durumda. Yeni karakterlerin oyun severlere yaşatacağı heyecan da hat safhada olacak. Predator ve Alien gibi Mortal Kombat karakterlerinin Mortal Kombat XL PC versiyonunda nasıl güçlere sahip olacağı da merak konusu.Yorum Yap