23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Müge Anlı Son Bölümde Yeni Olayların Perdesini Aralıyor

23/11/2016 - 10:09

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Atv’de yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in son bölümünde cinayet itirafı geldi mi? Himmet Okatan cinayeti konusunda bir gelişme var mı? Müge Anlı yine meraklı bakışlar altında yayında.
Müge Anlı Son Bölümde Yeni Olayların Perdesini Aralıyor

Atv ekranlarında önemli işlere imza atan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine dopdolu. Müge anlı cinayet itirafları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Emniyet yetkililerinin de takip etmeyi bir görev olarak gördükleri programın son bölümünde Himmet Okatan cinayeti hakkında gelişmeler yaşandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında önemli bir konu da Hakan Esen’in nerede olduğuna dair yaşanan gelişmelerdi. 7 Ekim’de gelen cinayet itirafından sonra yaşananlar bu bölümün konusuydu.

Müge Anlı ile yaşanan acımasız cinayetlerinin ekranda takipçisi olmaya devam ediyoruz. Akıllarda sürekli soru işaretleri ile gelen programın yeni bölümünde Hakan Esen’in hayatta olup olmadığı merak konusu. Hakan Esen’in vahşice yanmış ve kopmuş bacağı bulunmuşken kendisinden haber almak mümkün olamamıştı.

Hakan Esen’in ailesi tarafından Müge Anlı’ya gelen ihbar neticesinde Veli Erol’un kendi tarlasında kazı çalışmalarının yapıldığı öğrenildi. Bunun üzerine, gelen bilgiler ışığında dolandırılmış olabileceği üzerinde durulan Esen hakkında yaşanan gelişmeleri de yeni bölümde öğrenmek mümkün olacak.

Ağustos ayının ilk haftasında kaybolan Himmet Okatan’ın öldürülmesi sonrasında ailesi, Müge Anlı’ya müracaat etmesi sonrasında stüdyoya hem eski eşi, hem de yeni eşi konuk oldu. Müge Anlı yaptığı araştırmalarla Yusuf Sipahi ve Süleyman Kurt isimlerine ulaşınca yeni gelişmeler yaşandı. Yayına katılan Süleyman Kurt, yeni bir iddiayla geldi. Kendisine ulaşan Yusuf Sipahi’nin Himmet Okatan’ı öldürdüğünü iddia eden Kurt, Sipahi’nin Himmet’i öldürdüğünü kendisine itiraf ettiğini ve arabasını yakma teklifinde bulunduğunu iddiasında bulundu.Yorum Yap