22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Nil Anka Dan Bilzerian Tarafından ABD’ye Davet Edildi

22/11/2016 - 17:34

Nil Anka, İnstagram fenomeni Dan Bilzerian tarafından ABD'ye davet edildi. Türk şarkıcı Nil Anka, gelen bu teklife olumlu yanıt verdi. Önümüzdeki günlerde ikilinin bir araya gelmesi bekleniyor.
Nil Anka Dan Bilzerian Tarafından ABD’ye Davet Edildi

Nil Anka ABD yolunda. İnstagram’ın en çok konuşulan isimleri arasında er alan Dan Bilzerian, Türk şarkıcı Nil Anka’yı yanına davet etti. Anka, bu davete olumlu yanıt verdi ve ABD’ye gitme kararı aldı. Kısa bir süre önce Bilzerian’ın Türk şarkıcı Nil Anka’ya hayran kaldığı ve ABD’ye çağırdığı iddia edilmişti.

Dan Bilzerian, sınırsız maddi gücü ve birbirinden güzel kız arkadaşları ile İnstagram’da milyonlarca takipçiye ulaştı.

PAYLAŞIMLARIYLA DİKKATİNİ ÇEKTİ
Söylentilere göre Anka, Bilzerian’ın dikkatini Instagram paylaşımlarıyla çekmişti. Şarkıcının, Bilzerian’a ne cevap verdiği merak edilirken açıklama geldi.

“ONUN KEDİCİĞİ OLMAYACAĞIM”
Anka, “Miami’de bir gece kulübünde tanıştık. Daha sonra Instagram’dan yazışmaya başladık. Beni çağırmasına karşılık işlerimden dolayı Amerika’ya gidememiştim. Kısa bir süre sonra Dan’ın yanına gideceğim. Ama onun kediciği olmayacağım” dedi.

Nil Anka İnstagram’ın En Çok Takip Edilenleri Arasında

KALP EMOJİLERİ YOLLAMIŞ
Öte yandan Dan Bilzerian’ın, Instagram üzerinden Anka’ya attığı mesajlar da ortaya çıktı. Yazışmalarda Bilzerian’ın yolladığı kalp emojileri dikkat çekti.Yorum Yap