30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

No 309 25. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Onur ve Lale’nin Romantik Düğünü

30/11/2016 - 20:59

No 309 yeni bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. FOX ekranlarının en çok izlenenleri arasında yer alan No 309'da bu hafta Lale ve Onur'un düğünü gerçekleşti. Tüm gelişmelerin ardından gözler 7 Aralık çarşamba akşamı yayınlanacak olan No 309 25. bölüm fragmanına çevrildi.
No 309 25. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Onur ve Lale’nin Romantik Düğünü

Fox TV’nin sevilen dizisi No: 309 Çarşamba akşamı düğün haberi ile ekranlara geliyor. Onur ve Lale romantik bir düğünle dünya evine giriyor. İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak olan No: 309, saat 20:00’de Fox TV ekranlarına geliyor.

Ekranların sevilen dizisi No: 309, Fox TV ekranlarına düğün dernekle geliyor. Dünya evine giren Onur ve Lale’nin düğün töreni izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Beğeni ile izlenmesi beklenilen 24. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarına konuk oluyor.

No: 309 dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanından evlilik merasimi ile konuşuluyor. Düğüne sayılı günler varken, Songül’ün aldığı isimsiz mektup ortalığı karıştırıyor. Evlilik öncesinde çevrelerini sakinleştirmeye çalışan Onur ve Lale, mecburen bazı kararlar almak durumundadır. Yaşadıkları onca zorluğa rağmen, evlilik adayı ikili için beklenen zaman gelmiş çatmıştır. Onur ve Lale’nin evliliği de merak konusu olmaya devam ediyor.

Başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Gökçe Özyol, Cihan Ercan gibi isimlerin yer aldığı No: 309 24. bölüm ile saat 20:00’de ekrana gelmeye hazırlanıyor.

23. BÖLÜMDE DOĞUM GÜNÜ GECESİ ETKİLEYİCİYDİ

No:309 23. Bölümünde yaşananlar hastane çevresinde karşılaşan yakınları gündeme getirmişti. Lale’nin yaşadığı rahatsızlık insanları buluşturan bir vesile haline geldi. Yaşanan duygusallık Yıldız ve Songül’ü barıştırır. Ayrı numarası yapan Onur ve Lale’yi de yakın çevresi barıştırmıştır. Lale tarafından hazırlanan doğum günü gecesi taraflardan beğeni almıştır. Nikâh günü ise yaklaşmaktadır.

No 309 25. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

No 309, çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Lale ve Onur’un romantik düğünlerinin ardından gözler 7 Aralık çarşamba akşamı yayında olacak 25. bölüm fragmanına çevrildi. Yeni bölüm fragmanı FOX ile eş zamanlı olarak sizlerle olacak.Yorum Yap