23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

No 309 Son Bölümde Lale ve Onur Bebek İçin Bir Arada

23/11/2016 - 18:12

No 309 son bölümde izleyici Lale'nin bebeği düşecek diye büyük üzüntü yaşadı. Ancak yeni bölüm fragmanında bebeğin sağlıklı olduğu ortaya çıktı. 23 Kasım çarşamba akşamı ekranlarda olacak No 309 yeni bölümde de bebek Lale ve Onur'u bir araya getirecek.
No 309 Son Bölümde Lale ve Onur Bebek İçin Bir Arada

Fox TV’nin sevilen dizisi No: 309 yeni bölümünde yine hareketli. Rahatsızlanan Lale, herkesin hastanede buluşmasına neden olur. Yıldız ve Songül’ün barıştığı 23. Bölüm ile izleyiciler samimiyet dolu anlar yaşayacak.

Fox TV’nin sevilen dizisi No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de ekranda olacak. Yeni bölüm fragmanından anlaşıldığına göre yeni bölüm gelişmelere kapı aralayacak. Şok edici gelişmelerin yaşandığı No: 309’da Onur’un doğum günü yaklaşmaktadır. Doğum günü için hazırlık yapan Lale, Onur’a özel bir gece yaşatacaktır.

NO: 309 YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DOLU

Lale rahatsızlanınca herkes hastanede bir araya gelir. Yıldız ve Songül barışacaktır. Ayrı oldukları numarası yapan Onur ve Lale de bu sayede barışmış olurlar. Onur ve Lale yeni evleri konusunda annelerinin de görüşüne başvurular. Onur’un doğum günü yaklaşınca Lale hazırlıklara başlar. Güzel bir doğum günü gecesi hazırlayan Lale’nin sürprizleri Onur’u etkilemeyi başarmıştır. Doğum günü sürprizleri ikiliyi oldukça yakınlaştırmıştır. Onur ve Lale nikâh için gün sayarken heyecan doruktadır.

No: 309 dizisinin 22. Bölümünde Yıldız ve Songül ayrı ev konusunda tartışma yaşamıştır. Onur ve Lale ise bu ikiliyi barıştırmak için Haluk’tan yardım alırlar. İkiliyi barıştırma planları düşünülenden daha zor bir hale gelir.Yorum Yap