16 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Okan Bayülgen Diriliş Ertuğrul Konuşmaları ile Sınıfta Kaldı

16/11/2016 - 12:29

Okan Bayülgen, Diriliş Ertuğrul'un Altın Kelebek ödül töreninde en iyi dizi ödülünü almasının ardından yaptığı konuşmalarla gündemdeki yerini aldı. Bayülgen'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere pek çok kişi tepkilerini dile getirdi.
Okan Bayülgen Diriliş Ertuğrul Konuşmaları ile Sınıfta Kaldı

Altın Kelebek ödül töreni bu yıl büyük bir skandala sahne oldu. TRT’nin reyting rekortmeni başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul yılın en iyi dizisi seçildi. Ancak başta sunucu Okan Bayülgen ve Türker İnanoğlu olmak üzere ödül töreninde büyük bir ayıba imza attı.

Sahneye ödül almak için davet edilen dizi ekibi, ödül ellerine tutuşturulup saniyeler içerisinde sahneden indirildi. Diğer ödül alanlar ise dakikalarca konuşturuldu. Yapılan bu çifte standart başta sosyal medya olmak üzere pek çok yerde tepki ile karşılaştı. Doğan Medya’nın düzenlediği Altın Kelebek ödül töreninde yaşananlar uzun süre konuşuldu.

İşte Okan Bayülgen’in O Konuşması

Diriliş Ertuğrul ekibi kendilerine yapılan bu saygısızlığa tepkisiz kalmadı. Aldıkları ödül kuliste iade edildi ve dizi oyuncuları tepkilerini sosyal medya hesapları üzerinden de paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaşananlara Sessiz Kalmadı

Diriliş Ertuğrul 2 sezondu aralıksız TRT 1 ekranlarında. Yayınlandığı her gün reyting oranlarında ise zirvede yer alıyor.Yorum Yap