28 Kasım 2016

M. Negiz

On Numara Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (28 Kasım Pazartesi)

28/11/2016 - 20:14

O Numara çekiliş sonuçları bu akşam gerçekleştirilecek çekilişin ardından belli olacak. 28 Kasım pazartesi on numara sonuçları saat 21:00 sonrasında Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanacak. Tıpkı diğer şans oyunlarında olduğu gibi on numara sonuçları da MPİ ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.
On Numara Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (28 Kasım Pazartesi)

28 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşecek olan On Numara çekilişlerinde talihli numaralar açıklanacak. Kimlerin kazanacağı şimdiden merakla bekleniyor. On Numara çekiliş detayları sitemizde ilan edilecek.

Milli Piyango İdaresi tarafından 28 Kasım Pazartesi akşamı yapılacak olan On Numara çekilişi ile kazanan numaralar açıklanacak. On numara sonuçlarında hangi şehirlerin yüzünün güleceği merak ediliyor.

Pazartesi günlerinin merak edilen konularından bir tanesi de On Numara da hangi rakamların yüzleri güldüreceğidir. Çekiliş günü olan Pazartesi saat 21:00-22:00 arasında Milli Piyango Yetkilileri tarafından yapılan açıklama ile talihliler belli olacak. Sonuçlar Milli Piyango İdaresi ile eş zamanlı olarak Haber Direkt adresinde olacak.

ON NUMARA HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen bir şans oyunudur. Kupon yatırarak oynanır. Oyun kuponlarının üzerinde yer alan her bir kolonda 1 ile 80 arasındaki numaralardan çekilişle 22 adet numara belirlenmektedir. Belirlenen numaralardan 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin eden kişiler ve hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiye almaya hak kazanmaktadır. Çekilişler Milli Piyango İdaresi yetkililerince yapılmakta, her Pazartesi günü saat 21:30-22:00 arasında belli olan On Numara sonuçları açıklanmaktadır.

On Numara Çekiliş Sonuçları – 28 Kasım Pazartesi

on-numara-sonuclari

28 Kasım on numara sonuçları Haber Direk farkıyla sizlerleYorum Yap