28 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Paramparça 83. Bölüm Fragmanı İçin Nefesler Tutuldu! Harun’un Zor Kararı

28/11/2016 - 22:48

Paramparça 83. bölüm fragmanı için izleyici nefesini tuttu. 5 Aralık pazartesi akşamı yayınlanacak Paramparça yeni bölüm fragmanından pek çok soru cevabını bulacak. Bu akşam ekrana gelen Paramparça son bölümde Harun'un oğlu için verdiği karar büyük ses getirdi.
Paramparça 83. Bölüm Fragmanı İçin Nefesler Tutuldu! Harun’un Zor Kararı

28 Kasım Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına gelen Paramparça izleyiciden tam not aldı. Alaz’ın kaçırıldığını öğrenen Harun ne yapacaktır? Cihan Alaz’ı bulmak için çok uğraş veri. Ortaya çıkan beklenmedik sır Dilara’ya nasıl etki edecektir? Tüm sorular cevabını Paramparça 82. bölümde buldu.

Büyük bir mücadelenin olacağı sezilen yeni bölümde Harun, Alaz’ın kaçırıldığını Dilara aracılığı ile öğrenir. Harun öğrendikleri karşısında deliye döner. Oğlunu bulmak için yola çıkan Harun, evladına kavuşmak için tek çıkar yol olarak Dubrovnik’e gitmeyi görür. Dubrovnik’te Damir ile görüşerek isteklerini karşılayarak oğlunu sağ salim teslim almaya karar verir. Bu kararı ile Harun, kendi hayatını da riske atmıştır.

Cihan da Alaz’ı kurtarmak niyetindedir. Alaz’ı bulmak ve kurtarmak için gerekli olan ne varsa yapacaktır. Amacına ulaşmak için Mithat’tan yardım isteyen Cihan, öğrendiği adrese baskın yapmaya karar verir. Cihan bu şekilde Mithat’ın gerçek kimliğini deşifre etmeye çok yaklaşır.

Yıllar sonra ortaya çıkan Ekrem Bey, Asuman’a büyük koz vermiştir. Yıllardır sakladığı bir sır ortaya çıkınca Dilara da zor bir duruma düşer. Paramparça’da 82. bölümü izlemek için Star TV ekranlarına uğramak gerekecek!

Paramparça 83. Bölüm Fragmanı İçin Nefesler TutulduYorum Yap