21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Paramparça Yeni Bölümde İlhan Şeşen Rüzgarı

21/11/2016 - 13:29

Paramparça yeni bölüm bu akşam Star TV ekranlarında izleyici karşısında olacak. 21 Kasım pazartesi akşamı ekranlarda olacak bölümde İlhan Şeşen rüzgarı esecek. Başarılı sanatçı Parampara dizisi kadrosuna dahil edildi.
Paramparça Yeni Bölümde İlhan Şeşen Rüzgarı

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay gibi isimlerin yeraldığı Star TV’nin büyük prodüksiyonlu dizisi Paramparça bu hafta kadrosunda yeni bir isimle izleyicisinin beğenisine sunuluyor. Dizinin yeni bölümünde İlhan Şeşen rüzgarı esecek.

Star TV’nin büyük prodüksiyonlu dizisi Paramparça 21 Kasım Pazartesi günü saat 20:00’de izleyicisi ile buluşuyor. Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna yeni bölümde İlhan Şeşen de dahil oldu.

İlhan Şeşen’in Performansı Merak Konusu

Paramparça dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay gibi isimler yer alırken, İlhan Şeşen de diziye ‘Ekrem’ karakteriyle katıldı. Üç sezondur yayınlanan dizide İlhan Şeşen’in performansı şimdiden merak konusu.

İlhan Şeşen Paramparça dizisi öncesinde Mühürlü Güller, Aliye, Annem, Hayatımın Rolü, Görüş Günü Kadınları ve Milat adındaki dizilerle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Set ekibi ve oyuncuların alkışlarla karşıladığı usta sanatçı İlhan Şeşen’in yer alacağı Paramparça dizisinin yeni bölümü 21 Kasım Pazartesi günü Star TV’de saat 20:00’de yayınlanacak.Yorum Yap