30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Poyraz İntikam Ateşini Yakıyor

30/11/2016 - 20:45

Poyraz Karayel 71. bölüm izleyici tarafından merak ediliyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Poyraz Karayel'de Poyraz intikam için kolları sıvıyor. Tüm gelişmelerin ardından gözler 7 Aralık çarşamba akşamı yayınlanacak Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Poyraz İntikam Ateşini Yakıyor

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel, 70. Bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Heyecanın dorukta olduğu dizide Yavuz’un cezasını vermek için harekete geçen Poyraz başarılı olabilecek mi merak konusu. Diğer cevap bekleyen soru da Ayşegül’ün hayatına ilişkin. Asansördeki can pazarının akıbeti yeni bölüme heyecan katıyor.

70. bölümle ekrana gelecek olan Poyraz Karayel, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gibi gözüküyor. Yeni bölümde Poyraz büyük bir mücadeleye girişmektedir. Ayşegül’e yapılanların hesabını sormak için harekete geçmiştir. Yavuz yaptıklarının karşılığını alacak mı derken, asıl endişe ile beklenen konu asansörde yaşam mücadelesi veren Ayşegül. Poyraz Karayel, Kanal D ‘de dopdolu.

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında asansörde yaşam mücadelesi veren Ayşegül’ü kurtaran isim belli olmuştur. Poyraz, kendi yaşamını tehlikeye atarak kurtarır Ayşegül’ü. Ayşegül yaşadıklarını unutma çabasında iken, yeni bir haber şok etkisi yaratır. Hastaneye gelen Çınar ameliyata girecektir. Ameliyattan çıkan Çınar, yaşanan komplikasyonlardan dolayı zor günler yaşayacaktır.

Ayşegül’ün ölüm emrini veren Yavuz’un yaptıklarının karşılığı bu bölümde belli olacak mı merak konusu. Poyraz bedelini ödetmek için harekete geçer ama Yavuz, sanılandan daha akıllıdır. Sorumluluğu başkasına yıkan Yavuz, Sadrettin’in ismine leke süremeye çalışır. Poyraz ise olanları izleyip asıl sorumluya bedel ödetme derdindedir. Yavuz sıkışınca Sayguner ailesi ile ilgili büyük sırlar ortaya dökülür.

POYRAZ KARAYEL ÖNCEKİ BÖLÜM

Dizide Poyraz ve Ayşegül, Çınar’ın İsa için ciğerini vereceğini öğrenirler ama Çınar’ın beklediği bir gelişme olmaz. Doktor olumsuz açıklamalar yapmıştır. Çınar, geçmişindeki günahın vicdan azabıyla Nevra’ya rağmen her riski göze almaya kararlıdır. Bu arada Poyraz, Ayşegül’ün hayatı için zamanla yarış başlamıştır.

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel, yeni bölümü ile bu akşama damgasını vurmayı başardı. 7 Aralık çarşamba akşamı 71. bölümü ile ekrana gelecek Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı Kanal D ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.

Poyraz Karayel Tüm Bölümler İçin; kanald.com.tr/poyraz-karayel/bolumlerYorum Yap