23 Kasım 2016

M. Negiz

Poyraz Karayel Son Bölümde Ayşegül ve Poyraz Arasında Tehlikeli Yakınlaşma

23/11/2016 - 18:02

Kanal D ekranlarında ilgi ile takip edilen Poyraz Karayel dizisi 69. Bölüm ile seyircileri ekran başına kilitleyecek. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizide Çınar’ın İsa için ciğerini verme kararı şok etkisi yaratır. Yaklaşan tehlike karşısında Poyraz, Ayşegül’ü koruyabilecek midir?
Poyraz Karayel Son Bölümde Ayşegül ve Poyraz Arasında Tehlikeli Yakınlaşma

Poyraz Karayel dizisi ekranlara bomba gibi bir bölümle geliyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel, Çarşamba akşamı yeni gelişmelerle seyircilerini ekran başına davet ediyor.

Poyraz Karayel yeni bölümünde, Poyraz ve Ayşegül, Çınar’ın İsa için ciğerini vereceği haberini öğrenirler. Şaşkın yaratan bu haberle birlikte Çınar’ın hesapları tutmaz. Doktorun söyledikleri herkesin mutluluğunu yarım bırakacaktır. Çınar ise geçmişteki yaşananlar nedeniyle yaşadığı vicdan azabından dolayı Nevra’yı da karşısına alacak ve riske katlanacaktır.

Bahri, Sadrettin ve Despina’nın arkasından çevirdiği işleri öğrenir. Tefeci ile görüştüğünü öğrenince Bahri, Despina’ya karşı çok öfkelenir. Bu durum karşılıksız kalmayacaktır. Mümtaz, Poyraz’a Girişim’in hedefinde olan yeni ismin Ayşegül olduğunu bir türlü söyleyemez. Fakat Poyraz yaklaşan tehlikenin farkındadır.

Ayşegül’ü nasıl koruyacağını kestiremeyen Poyraz, katili durdurmanın yollarını düşünür. İşleri yoluna koyduğunu düşündüğü anda Poyraz’ı bir gerçek beklemektedir. Ayşegül’ün hayatını koruma mücadelesi asıl şimdi başlamaktadır.Yorum Yap