21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Rasim Ozan Kütahyalı Derbi Sonrası Gözyaşlarını Tutamadı

21/11/2016 - 11:58

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol'un son bölümünde hem ağladı hem kendini kaybetti. Galatasaray'ın Fenerbahçe'ye her yıl olduğu gibi yine kaybetmesi Ozan Rasim'i küplere bindirdi.
Rasim Ozan Kütahyalı Derbi Sonrası Gözyaşlarını Tutamadı

Ekranların en çok konuşulan spor programları arasında yer alan Beyaz Futbol, dün akşam oynanan Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası yaşanan olaylarla gündeme oturdu. Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray’ın kaybetmesinin ardından programda kendini kaybetti.

Televizyonları başındakiler ise Beyaz Futbol ekibinin, sinemalarda yayına girecek olan Adam Mısın! filmi öncesi böyle bir çıkış yaparak reklam yapmak olduğunu belitti.

“BİZİ REZİL ETTİNİZ ULAN”
“Galatasaray, Kadıköy’de en son kazandığında lisedeydim. Sakallarım çıkmamıştı. Ben bu 17 yılı çocuklarıma nasıl anlatacağım? Bizi rezil ettiniz ulan. Sabri ve arkadaşları size söylüyorum.. Biz bitmişiz” ifadelerini kullanan Kütahyalı, Fenerbahçeli Abdülkerim Durmaz’ın da hışmına uğradı.

“AL HESAPLA”
Abdülkerim Durmaz, daha önce Rasim Ozan Kütahyalı’nın hediye ettiği hesap makinesini Kütahyalı’ya geri vererek, “Al şimdi kaç sene oldu hesapla” dedi. Masanın üzerinde kırılan hesap makinesinin parçaları Kütahyalı’nın elinde kaldı.

Telefonundan ‘itirazım var’ şarkısını açan Abdülkerim Durmaz daha sonra üzerindeki gömleği çıkararak Fenerbahçe formasıyla Rasim Ozan Kütahyalı’ya karşı kahvesini içti.

Ozan Rasim Kütahyalı’nın Gözyaşlarının Tutamadığı O AnYorum Yap