26 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

Resul Dindar’ın Menajeri Ayça Serol’dan Engelli Kardeşimize Jest

26/10/2016 - 13:57

Resul Dindar ve menajeri Ayça Serol'dan örnek davranış. Samsun Hayal Kahvesi'nde 2 Aralık tarihinde gerçekleşecek konsere engellilerin alınmaması sonrasında harekete geçen Ayça Serol, mağdur Murat Ünlü'yü konserde en önde konuk edeceklerini açıkladı.
Resul Dindar’ın Menajeri Ayça Serol’dan Engelli Kardeşimize Jest

Samsun Hayal Kahvesi’nin engelli kardeşlerimize yaptığı saygısızlığı geçtiğimiz gün HaberDirekt.com olarak dile getirmiştik. 2 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek Resul Dindar konserine gitmek isteyen Murat Ünlü, engellilerin konsere alınmaması gerekçe gösterilerek geri çevrilmişti.

Konu ile ilgili yapılan haberin ardından Resul Dindar’ın menajeri Ayça Serol mağdur kardeşimiz Murat Ünlü ile iletişime geçti.

Ayça Serol yaptığı açıklamada, “Samsun Hayal Kahvesi’nde 2 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan Resul Dindar konseri ile ilgili yaşanan sorun bizim dışımızda gerçekleşmiştir. Olayın mağduru olan Murat Ünlü, arkadaşı ile birlikte konseri en önden takip edecek. Samsun Hayal Kahvesi’nin takındığı bu tutum kabul edilemez. Gerekli adımları atacağız.” ifadelerini kullandı.

Yaşanan haksızlığa sessiz kalmayan Resul Dindar, 2 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan konserde Murat Ünlü ve arkadaşına en önde yer verme sözü verdi. Resul Dindar’ın bu hareketi büyük taktir topladı.

HaberDirekt.com / ÖZEL HABERYorum Yap