11 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Saadet Işıl Aksoy Ay Yapım’ın Yeni Projesinde Görev Alacak

11/11/2016 - 12:04

Saadet Işıl Aksoy, Ay Yapım ile yeniden ekranlara dönme hazırlığında. Kerem Bürsin ile Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde başrolde olacakları konuşulan Saadet Işıl Aksoy hakkında Ay Yapım'dan şaşırtan açıklamalar geldi.
Saadet Işıl Aksoy Ay Yapım’ın Yeni Projesinde Görev Alacak

Kerem Bürsin’in, hikayesi kendisine ait olan ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide, Saadet Işıl Aksoy ile birlikte kamera karşısına geçmesi bekleniyordu. ay yapım’dan gelen açıklama, bu karardan vazgeçildiğini ortaya çıkardı.

Konuyla ilgili Ay Yapım’ın açıklaması şöyle:

“Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ için prensip olarak anlaşmıştık. Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye’ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık. Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye’ye dönerek Ay Yapım’ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır.”Yorum Yap