7 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Samir Nasri Nazara Geldi!

07/09/2016 - 15:34

Samir Nasri Nazara Geldi!

Beşiktaş’ın transfer döneminde kadrosuna katmak için yoğun mesai harcadığı Fransız oyuncu Samir Nasri, transfer olduğu Sevilla’da sakatlandı. Beşiktaş’ın teklifini reddeden ve La Liga ekiplerinden son UEFA Avrupa Kupası şampiyonu Sevilla tercihinde bulunan oyuncu, İspanya’da bu sezonki flaş transferlerden biri olarak duyurulmuştu. Nasri’nin sakatlığına dair ise ilk gelen bilgiler, sakatlığının ne kadar süre olacağına yönelik değil, oynanacak ilk lig maçına yetişip yetişmeyeceğine ilişkin oldu.

Las Palmas Maçı Kadrosunda Yok!
Sevilla, La Liga’da bu hafta sonu Las Palmas ile karşılaşacak. Yeni transfer Samir Nasri’nin ilk 11’de çıkması beklenirken, bir anda yaşanan şok sakatlık, oyuncunun kadro dışı kalmasına neden oldu. Sevilla kulübü Samir Nasri’nin Las Palmas’a karşı sahadaki yerini alamayacağını açıkladı.

Transfer olduktan sonra hiç bir maça çıkamayan Nasri, ilk maçına çıkmaya hazırlanırken talihsizlik yaşaması, oyuncunun da moralini bozmuş durumda. Fransız oyuncunun Sevilla’ya transferi sırasında İspanyol medyası tarafından yoğun eleştiriler de olmuştu. Bu eleştirilerin sebebi ise Nasri’nin sakatlıklarla boğuşan bir oyuncu olması. Çabuk sakatlanan bir yapıya sahip olan oyuncu, bu konuda çok tartışılırken bir anda sakatlanması, yeniden aynı konunun gündeme gelmesine sebep oldu.Yorum Yap