23 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

Samsunspor Altınordu Maçı Hangi Kanalda?

23/10/2016 - 0:04

TFF 1. Lig'de bu sezon beklentilerin oldukça altında kalan Samsunspor, Altınordu ile karşı karşıya geliyor. Spor severler, geçtiğimiz hafta TFF 1. Lig maçlarının yayın hakkını TRT'nin almasına sevinmişti. Ancak bu sevinç uzun sürmedi. Samsunspor Altınordu maçı bu hafta yayınlanmayacak maçlar arasında yer alıyor.
Samsunspor Altınordu Maçı Hangi Kanalda?

Samsunspor, 7 maç sonunda topladığı 5 puanla son sıranın bir sıra üzerinde, 17. sırada yer alıyor. Altınordu ise 7 maç sonunda 9 puan topladı ve 11. sırada kendine yer buldu. Her iki takım içinde büyük önem taşıyan mücadelede taraflar kazanmak için sahada olacak.

Sezona maddi sıkıntılar ile başlayan ve geçtiğimiz günlerde teknik direktör Osman Özköylü ile anlaşan Samsunspor, küme düşme hattından kurtulmak için mutlak kazanmak istiyor. Seyirci desteğini arkasına alacak olan kırmızı beyazlılar, Altınordu’yu yenerek çıkışa geçmek istiyor. Altınordu ise son 3 haftada 2 kez kazanarak biraz olsun toparlandı. Teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile play off potasını kovalayan Altınordu’da tıpkı Samsunspor gibi kazanmak istiyor.

23 Ekim pazar günü saat 16:00’da başlayacak zorlu mücadele herhangi bir kanalda yayınlanmayacak. HaberDirekt.com olarak maç saatinde herhangi bir yayın bulursak futbolseverlerle sizlerle paylaşacağız.Yorum Yap