23 Kasım 2016

M. Negiz

Şans Topu Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (23 Kasım Çarşamba)

23/11/2016 - 19:18

Şans topu çekiliş sonuçları bu akşam saat 21:00 sonrasında belli olacak. Milli Piyango İdaresi tarafından 23 Kasım çarşamba akşamı gerçekleştirilecek şans topu 806. hafta çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Sonuçlar MPİ ile eş zamanlı olarak haberimizde olacak.
Şans Topu Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (23 Kasım Çarşamba)

Şans Topu çekilişi 23 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleşecek. Çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra sitemizden talihlileri öğrenebilirsiniz. İkramiye ve şanslı rakamlar şimdiden merak konusu.

Şans Topu çekilişleri 23 Kasım 2016 Çarşamba akşamı gerçekleşecek. 23 Kasım akşamı yapılacak çekiliş sonrasında şanslı numaraların hangileri olacağı şimdiden merak konusu. Milli Piyango İdaresi Şans Topu çekilişinin talihlilerini sonuçlar açıklandıktan sonra sitemizden öğrenebileceksiniz.

Her Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından gerçekleşen çekiliş sonucunda kazanan rakamlar ve ikramiye miktarı belli olacaktır. TRT 1 ekranlarında saat 21:00 itibariyle gerçekleşecek olan çekiliş sonrasında kazananlar ilan edilecektir.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR

Çarşamba akşamları gerçekleşen çekiliş töreni ile birlikte kazananların ilan edildiği şans oyunu olan Şans Topu çekiliş gününe kadar oynanabilmektedir. Çarşamba günleri saat 21:00 itibariyle çekiliş sonuçları açıklanmaktadır. Şans topu kazanma oranı en yüksek olan oyunlardan bir tanesidir.

Şans topu oynamak için 1’den 34’e kadar olan rakamlardan 5 tanesini işaretlemek ve sonrasında bu işaretlenen rakamlara ek olarak 1’den 14’e kadar olan rakamlardan bir tane daha seçmek gerekmektedir. Çoğu zaman +1’li olan kısım bilinir ve üstten de bir adet rakam bilinebilirse ikramiye kazanılmış demektir.
8 tane ikramiye çeşidi bulunan Şans Topu’nda ikramiyenin büyüklüğüne göre ödemeyi bayiler ya da genel müdürlükler aracılığı ile temin etmek mümkündür.

Şans Topu Çekiliş Sonuçları – 23 Kasım Çarşamba

sans-topu

Geçtiğimiz Hafta Kazanan Numaralar
sans-topuYorum Yap