30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Şans Topu Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (30 Kasım Çarşamba)

30/11/2016 - 19:27

Şans topu çekiliş sonuçları bu akşam saat 21:00 sonrasında belli olacak. Milli Piyango İdaresi tarafından 39 Kasım çarşamba akşamı gerçekleştirilecek şans topu 807. hafta çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Sonuçlar MPİ ile eş zamanlı olarak haberimizde olacak.
Şans Topu Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (30 Kasım Çarşamba)

Şans Topu çekiliş sonuçları şimdiden merak konusu. Çarşamba akşamı yapılacak olan Şans Topu çekilişi sonrasında açıklanacak şanslı rakamları sitemizden öğrenebileceksiniz. TRT 1 ekranlarında saat 21:00 itibariyle açıklanacak olan çekiliş sonuçlarından siz okurlarımız da eş zamanlı olarak haberdar olacaksınız.

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen şan oyunu Şans Topu çekilişleri TRT1’den de takip edilebilecek. Kazanan rakamların merakla beklendiği Şans Topu çekilişleri saat 21:00 itibariyle ilan edilecek.

Sevilen şans oyunu Çarşamba akşamları oyunseverlerin ilgi ile beklediği çekiliş sonuçları ile ikramiye dağıtmaya devam edecek. Oyunun oynanış şekli ise kısaca şu şekildedir:

ŞANS TOPU KUPONLA OYNANAN BİR OYUNDUR
Şans topu oynamak için 1’den 34’e kadar olan rakamlardan 5 tanesini işaretlemek ve sonrasında bu işaretlenen rakamlara ek olarak 1’den 14’e kadar olan rakamlardan bir tane daha seçmek gerekmektedir. Çoğu zaman +1’li olan kısım bilinir ve üstten de bir adet rakam bilinebilirse ikramiye kazanılmış demektir.

8 tane ikramiye çeşidi bulunan Şans Topu’nda ikramiyenin büyüklüğüne göre ödemeyi bayiler ya da genel müdürlükler aracılığı ile temin etmek mümkündür. Çarşamba günleri saat 21:00 itibariyle çekiliş sonuçları açıklanmaktadır. Şans topu kazanma oranı en yüksek olan oyunlardan bir tanesidir.

Şans Topu Sonuçları – 30 Kasım Çarşamba

san-topu

30 Kasım tarihli şans topu sonuçları Haber Direkt farkıyla sizlerleYorum Yap