19 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (19 Kasım Cumartesi)

19/11/2016 - 19:14

Sayısal loto sonuçları 19 Kasım cumartesi akşamı yapılacak çekiliş sonucunda belli olacak. Milli Piyango idaresi tarafından her cumartesi gerçekleştirilen sayısal loto sonuçları bu akşam saat 21:15'ten itibaren belli olacak. Sonuçları MPİ ile eş zamanlı olarak sizlerle paylaşacağız.
Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (19 Kasım Cumartesi)

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları 19 Kasım Cumartesi akşamı belli olacak. İkramiye kazanan şanslı isimlerin kimler olacağı şimdiden merak konusu. Gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında 6 bilenler büyük ikramiyenin sahibi olacak.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları 19 Kasım Cumartesi akşamı belli olacak. Sayısal Loto çekilişi sonrasında belli olan şanslı numaraları sitemizden öğrenebileceksiniz. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberdirekt.com.tr ayrıcalığı ile merakla beklenen Sayısal Loto sonuçlarını öğrenebileceksiniz. Geçtiğimiz hafta kazanan çıkmadığı için bu haftaya devreden büyük ikramiyenin şanslı numaraları şimdiden merak konusu.

SAYISAL LOTO HAKKINDA MERAK EDİLENLER
Dünyada ilk olarak 1955 tarihinde “Loto-49’dan 6” adıyla Almanya’da oynanmaya başlanmıştır. Lothar Lammers tarafından icat edilen ve kısa sürede dünyaya yayılan oyun 1996 yılından itibaren “Sayısal Loto” adıyla Türkiye’de de oynanmaya başlanmıştır. Sayısal Loto’nun mucidi Lothar Lammers 20 Temmuz 2012 tarihinde hayata veda etmiştir.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen oyun, katılımcıların 1-49 sayı kümesinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4 ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanmaktadır. Çekilişte belirlenen 6 rakam oynanan kuponda bulunuyorsa büyük ikramiye kazanılmış olmaktadır. Noter huzurunda yapılan çekiliş her Cumartesi günü kazanan numaralar ilan edilmektedir.

Sayısal Loto kuralları gereği birkaç hafta üst üste tahmin çıkmaması durumunda ikramiye bir sonraki haftaya devredilmektedir. Devirlerin artması ve ikramiyenin yüksek olması durumunda ise beş bilen arasında paylaştırılır. Beş bilen olmaması durumunda ise dört bilenler arasında ikramiye tutarı paylaştırılır.

19 Kasım Cumartesi Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto sonuçları belli oldu. 6 bilen olmadığı için 2. kez devredildi. İşte haftanın kazanan numaraları.

sayisal-loto

Geçtiğimiz Hafta Kazanan Numaralar
sayisal2 Yorum

 

 • Serpil yildiz :

  2 Ocak 2017-09:32

  Bene bedelli askerligi istiyorum eşim bakıyor bize oğlumla ben nasıl gecinirim 1987 de bedelli askerlik yapsınlar ne olur lütfen sesimizi duyun yalvarıyorum bedelli askerlik ciksin
  0  0
 • Serpil yildiz :

  2 Ocak 2017-09:36

  Bedelli askerlik en kısa zamanda çıksın lütfen bı bayan olarak yanlız nasıl kalicam oğlumla ben lütfen her gece agliyo oğlum baba gitme diye lütfen çıkarın bedelliyi en kısa zamanda ülke ekonomisinde destek olucaktir yardım edin çıkarın bedelli
  0  0