26 Kasım 2016

M. Negiz

Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (26 Kasım Cumartesi)

26/11/2016 - 17:40

Sayısal loto sonuçları bu akşam saat 21:00'den itibaren belli olacak. 26 Kasım cumartesi akşamı çekilecek sayısal loto çekiliş sonuçlarına Milli Piyago İdaresi ile eş zamanlı olarak haberimizin altından ulaşabilirsiniz.
Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları – Milli Piyango İdaresi (26 Kasım Cumartesi)

26 Kasım Cumartesi akşamı Sayısal Loto çekilişi yapılıyor. 2. Kez devreden Sayısal Loto talihlisine yaklaşık 6 milyon TL tutarında bir ikramiye dağıtılacak. Çekiliş sonuçlarına dair detaylar açıklanır açıklanmaz web sitemizdeki yerini alacak.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişleri 26 Kasım Cumartesi akşamı açıklanacak. Cumartesi günlerinin merak konusu olan Sayısal Loto, zenginlik hayali kuran kişilerin rüyalarını süslemeye devam ediyor.

İkinci defa devrederek 6 milyon TL civarında bir ikramiye tutarına ulaşan Sayısal Loto, Cumartesi akşamı şanslı numaraların sahiplerini arayacak. Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek olan kura çekimleri sonrasında detaylar sitemizde ilan edilecek.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal loto kupon üzerinden oynanan bir şans oyunudur. Ülkemizde oldukça yaygındır. Oyun kuponu üzerinde 1’den 49’a kadar rakam yer almaktadır. Bu rakamlardan 6 tanesini işaretlemek ve kolonu yatırmakla gerekli başvuru yapılmış oluyor. Kupon üzerine işaretlenen rakamlardan 4, 5 ya da 6 bilerek ikramiyeyi kazanmak mümkündür. Büyük ikramiye olarak belirlenen miktarı kazanmak ise sadece 6 bilenler için mümkündür. Cumartesi akşamları yapılan çekiliş sonrasında talihliler belirlenmektedir. Sonuçları sitemizden öğrenebileceksiniz.

Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları

sayisal-loto

26 Kasım tarihli sayısal loto sonuçlarıYorum Yap