21 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Selen Soyder ve Can Yaman Krizi Mahkemeye Taşındı

21/12/2016 - 16:13

Selen Soyder ve Can Yaman'ın arasında yaşanan kriz mahkemeye taşınıyor. TRT 1'in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik'te başrol oynayan ikili, sette tartışınca olay büyümüş, iki tarafında ajanları konu ile ilgili açıklama yapmıştı.
Selen Soyder ve Can Yaman Krizi Mahkemeye Taşındı

Dün, “Neşeli Günler” filminin devamı olarak çekilen “Hangimiz Sevmedik” dizisinin başrol oyuncuları Selen Soyder ile Can Yaman arasında sette çıkan kriz magazin gündemine yansımıştı. İkilinin arasında büyük bir tartışma çıktığı ve birbirlerine bardak fırlattığı iddia edilmiş, bunun üzerine Soyder’in koruma tuttuğu söylenmişti.

İlk açıklama Selen Soyder’in bağlı olduğu ajanstan geldi. Yaman tarafından herhangi bir açıklama gelmezken, Soyder’in bağlı olduğu Icon ajans konuya açıklık getirdi. Basın açıklaması yapan ajans, olayların çıkış kaynağının Can Yaman olduğunu, sette kontrolsüz ve saldırgan tavırlar sergilediğini iddia etti.

YARGIYA İNTİKAL ETTİ

İşte o açıklama: “Tüm set ekibinin de tanık olduğu bu uygunsuz tavırlar doğrudan oyuncumuz Selen Soyder’i de hedef aldığında bu durum kabul edilmez bir boyuta ulaşmış ve doğrudan yargıya intikal ettirilmiştir.”Yorum Yap