17 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Serap Korkmaz Kimdir? Avatar Atakan Evlendi

17/02/2017 - 18:13

Survivor 2016 yarışmasında "Avatar" lakabı ile tanınan Çağan Atakan Arslan evlendi. 3 ay önce nişanlandığı Serap Korkmaz ile dünya evine giren Arslan, evlendiğini sosyal medya hesabından duyurdu.
Serap Korkmaz Kimdir? Avatar Atakan Evlendi

Avatar Atakan evlendi. Survivor 2016 yarışması ile ünlenen Çağatay Atakan Arslan, nişanlısı Serap Korkmaz ile evlendi. 3 aydır nişanlı olan çiftin nikah masasında giydikleri kıyafetler dikkat çekti. İkilinin gündelik kıyafetleri ile nikah masasına oturmaları şaşkınlık yarattı. Çiftin düğün töreninin 5 Mart’ta yapılacağı ifade edildi.

Survivor 2016 yarışmasında “Avatar” lakabı ile dikkatleri üzerine toplayan şampiyonu Çağan Atakan Arslan, 3 aydır nişanlı olduğu Serap Korkmaz ile nikah masasına oturdu. Gelişmeleri sosyal medya üzerinden duyuran Çağan Atakan Arslan’ın paylaştığı fotoğrafta çiftin nikah masasına gündelik kıyafetlerle oturduğu görüldü. Konu hakkında açıklama yapan Avatar Atakan, “Tişört ile evlendiğimiz doğrudur” ifadelerini kullanarak durumu teyit etti.

SERAP KORKMAZ KİMDİR?

Avatar Atakan ile evlenmesi ile merak konusu haline gelen Serap Korkmaz’ın iç mimar ve endüstri ürünleri tasarımcısı olduğu ifade ediliyor. 1988 doğumlu olan Korkmaz, lise eğitimi sonrasında İtalya’nın Milano kentine taşındı.

Istituto Europeo di Design (IED) isimli Avrupa’nın en büyük tasarım okullarından birisinde iç mimarlık eğitim aldı. Daha sonra Domus Academy’de otel tasarımı eğitimi alan Korkmaz, Riccardo Giovanetti Studio ve Studio Mutti Archietti gibi ünlü mimarlık firmalarında çalışarak kariyerinde önemli bir aşama kaydetti. Halen Milano’da yaşayan Korkmaz, Scuola Politecnica di Design’da (SPD) iç tasarım alanında master eğitimi almaktadır.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu