25 Aralık 2016

Yunus Ünlü

O Ses Türkiye Dodan Özer Geceye Damga Vurdu

25/12/2016 - 18:37

O Ses Türkiye'de Dodan Özer fırtınası esiyor. Haydar Haydar parçasıyla jüriyi kendisine hayran bırakan Dodan Özer büyük alkış aldı. 21 yıldır müzikle uğraştığını ifade eden Dodan Özer, 2 albüm ve bir proje albümüne sahip olduğunu ifade ediyor. Konserlere çıktığını ifade eden Dodan, halen planlanmış konserleri olduğunu ifade ediyor.
O Ses Türkiye Dodan Özer Geceye Damga Vurdu

O Ses Türkiye yarışmasında Dodan rüzgarı esti. 21 yıldır müzikle uğraştığını ifade eden Dodan, 2 albüm sahibi olduğunu ifade etti. 1 adet de proje albümü olan Dodan, konser programları ile müzik alanında tecrübeli bir isim olarak ortaya çıkıyor.

Arkadaşlarının kendisinden habersiz olarak başvuru yaptığını ifade etti. Ali Ekber Çiçek’in Haydar Haydar parçasını ilk kez seslendirdiğini ifade etti. 24 Aralık 2016’da performansını sergileyen Dodan Özer büyük beğeni topladı. Parçayı seslendirmeye başladığı anda alkışları hak etti. Jüri üyeleri ise “buna dönülür” diyerek toplu bir rağbet gösterdiler. Gökhan ise hayranlıkla izlerken bütün jürinin takdirini kazandı. Parçayı bitirir bitirmez bir daha çığlıkları eksik olmadı. Acun tarafından “seyirciyi kırmayalım” denince Dodan, tekrar Haydar Haydar parçasını seslendirdi. Gökhan ise “koparıyor ortalığı” yorumunda bulundu. Gökhan, “çok az böyle bir performans dinledik” diyerek övgülerde bulundu.

AVŞAR ELLERİ PARÇASINI DA SESLENDİRDİ

Aslen Muşlu olan Dodan, İstanbul’da yaşıyor. Dodan, jürinin isteği üzerine ikinci bir parça olarak Avşar Elleri’ni seslendirdi. Gökhan ise, fırsat buldukça Dodan’ı övmekten geri durmadı. Avşar Elleri parçasını seslendirdiğinde de alkış üstüne alkış aldı. Bu parçadaki performansı ile hem jüriyi hem de izleyicileri etkilemeyi başardı. Hadise ise, performans karşısında “hipnoz” olduğunu ifade etti. Yarışmacının orkestra ile olan iletişimini takdir etti. Murat Boz da kendisini seçmesini istedi. Dodan’ı finalde gördüğünü ifade etti. Sibel Can da övgü ile konuşarak kendisini seçmesini talep etti. Hadise’yi seçen Dodan, Hadise’yi çok mutlu etti. Gökhan yarışmacıyı tebrik ederek, Acun Ilıcalı’ya hitaben “bu senenin şampiyonu geliyor” dedi.

Dodan Özer’in Haydar Haydar Performansı

Loading the player...


Yorum Yap