25 Kasım 2016

M. Negiz

O Ses Türkiye Son Bölümde Yarışmacılar Büyüleyecek

25/11/2016 - 14:02

TV8 ekranları Cuma akşamı yine eğlenceli ve dopdolu. O Ses Türkiye programı eğlenceli jürisi ve ilginç yarışmacılarıyla coşkulu anlar yaşatmaya devam edecek.
O Ses Türkiye Son Bölümde Yarışmacılar Büyüleyecek

Yayınlandığı andan itibaren müzikseverlerin ilgisini üzerinde toplayan O Ses Türkiye programı ekran başında olanlara keyifli anlar yaşatmaya devam edecek. Cuma akşamı saat 20:00’de TV8 ekranlarını süsleyecek olan O Ses Türkiye programı ilginç yarışmacılarla gelecek.

Birbirinden iddialı yarışmacıların sahne alacağı programda, en keyifli anlardan birisi elbette jüri üyelerinin takımına eleman kazanma mücadelesi. Jüri üyeleri beğendikleri isimleri çeşitli süslü laflarla ya da değişik ikna yöntemleri ile kendi ekiplerine katma uğraşı veriyorlar.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan kardeşlerin jüri koltuğunda yer aldığı O Ses Türkiye’de yarışmacı olarak Resul isimli sanatçının performansına tanık olacak. Yarışmaya gelen Resul, Acun Ilıcalı’nın gönlünü kazanmış bir isim olarak biliniyor.

Sempatik tavırları ve espirileri ile jüri üyelerinin renk kattığı yarışma programında birbirinden iddialı performansları izlemek mümkün olacak. TV8 ekranlarında, saat 20:00’de O Ses Türkiye’de buluşmak üzere.Yorum Yap