27 Kasım 2016

M. Negiz

O Ses Türkiye TV8 Ekranlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor

27/11/2016 - 17:53

O Ses Türkiye ekranlardaki konumunu korumaya devam ediyor. Başarılı yarışmacıların sahne aldığı programda bu defa Resul Aydemir rüzgârı esti. Acun’un özel daveti ile programa katılan Aydemir, rap parçaları seslendirerek izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
O Ses Türkiye TV8 Ekranlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor

O Ses Türkiye seyircilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. TV8’in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, bu hafta Resul Aydemir’in performansı ile kendisinden söz ettiriyor. Acun’un davetlisi ile yarışmaya konuk olan Aydemir, hem hayat hikâyesi hem de seslendirdiği parça ile gecenin en ses getiren ismi oldu.

Youtube üzerinden izlediği performans nedeniyle Resul Aydemir’i çağırma ihtiyacı hissettiğinden bahseden Acun Ilıcalı, “Bence en iyi Türkçe sözü olan rap’i yapıyor. Sonra bunun sebebini öğrendim. Çok enteresan yaptığı meslekle alakalı” dedi. Acun’un tanıtım konuşması sonrasında ise mikrofonu alan Resul, cenaze hizmetlerinde görevi olduğunu açıkladı. Gassal olarak çalıştığını ifade eden Resul, jürilerin seçim macerası sırasında “O Ses Türkiye” benim diyerek iddialı bir çıkış yaptı.

REYTİNG REKORLARI O SES TÜRKİYE’DE!

O Ses Türkiye reytinglerde birinci oldu. Yarışma akşamının reyting sıralamasında ikinci sırasında Güldür Güldür Show varken, üçüncü sırada ise sevilen ve klasik haline gelen Arka Sokaklar aldı.Yorum Yap