20 Kasım 2016

Yunus Ünlü

O Ses Türkiye Yeni Bölümüyle İzleyicilerin Karşısında

20/11/2016 - 18:17

O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümü ile TV ekranlarında olacak. TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı bu akşamki konukları ile ekrana damgasını vuracak.
O Ses Türkiye Yeni Bölümüyle İzleyicilerin Karşısında

Ülke genelinde yoğun bir ilgi ile izlenen O Ses Türkiye’nin bu haftaki bölümünde İranlı Rıza’nın performans oldukça etkileyici bulundu. Daha önce de O Ses Türkiye’de sahne almış olan ancak başarılı olamayan Reza bu defa hem jürinin hem de izleyicilerin gözlünü kazanmayı başardı.

O Ses Türkiye’nin bu haftaki bölümü kendinden söz ettirmeye devam edecek. Daha önce de O Ses Türkiye’ye katılan ancak başarılı olamayan İranlı Reza’nın performansı izleyenleri etkilemeyi başardı.
Yarışmacı Reza Keshvarparast, O Ses Türkiye yarışmasının bu haftaki bölümüne damga vuran isim oldu. Desperado şarkısıyla başarılı bir performans sergileyen Reza, jüri üyeleri olan Murat Boz, Hadise, Sibel Can veGökhan-Hakan kardeşleri etkilemeyi başardı. Gitar şovuyla izleyicileri coşturan İranlı yarışmacı en büyük hayalinin O Ses Türkiye’de finale kadar yükselebilmek olduğunu söyledi.

REZA’NIN OĞLUNDAN DANS PERFORMANSI

İranlı yarışmacı Reza Keshvarparast Desperado şarkısıyla performans sergilerken, yarışmacının oğlu Mohammad de dans performansı ile babasına eşlik etti. Jüri üyelerini etkilemeyi başaran Reza, yoğun istek üzerine bir kez daha performans sergilerken oğlu da eşlik ettiği dansıyla büyük beğeni topladı. Enerjik ve başarılı bir performans sergileyen Reza’yı jüri üyeleri kendi gruplarına almak için mücadele etti. Reza ise O Ses Türkiye’de yarışmaya Gökhan ve Hakan kardeşlerin grubunda devam etmeye karar verdi.Yorum Yap