6 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzleyici Karşısında

06/11/2016 - 16:29

O Ses Türkiye yeni bölüm izle yayını bu akşam TV8 ekranlarında. 6 Kasım pazar akşamı yayınlanacak olan O Ses Türkiye, reytinglerde de liderliği kimseye bırakmıyor. Acun Ilıcalı'nın sunumu ile eğlenceli bir bölüme hazır olun.
O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzleyici Karşısında

O Ses Türkiye Acun Ilıcalı’nın eğlenceli sunumu ve Gökhan, Sibel Can, Hadise ve Murat Boz’un performansları ile ekranları reklendirmeye devam ediyor. TV8’de uzun yıllardır başarılı işlere imza atan ekip, bu yılda en çok izlenenler listesinde yer almaya devam ediyor.

6 Kasım pazar akşamı ekranlarda olacak yeni bölüme Hadise ve Murat Boz’un çekişmesi damga vuracak. Birbirinden kaliteli sesler, Gökhan, Sibel Can, Hadise ve Murat Boz’dan birini seçerek yoluna devam edecek. Yeni bölümde Acun ve Gökhan’ın karşılıklı esprileride damga vuracak. O Ses Türkiye bu akşam saat 20:00’den itibaren sizlerle.

Reytinglerde Zirve O Ses Türkiye’nin

Pazar akşamları en çok izlenenler listesinde haftalardır liderliği kimseye kaptırmayan O Ses Türkiye, başarılarına her geçen hafta bir yenisini ekliyor. İzleyici bu akşamda eğlencenin dibine vuracak.

TV8 Canlı Yayın İçin; http://www.tv8.com.tr/canli-yayinYorum Yap