27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Seviyor Sevmiyor 21. Bölüm Fragmanı! Yiğit Deniz Hakkında Ne Karar Verecek?

27/11/2016 - 20:43

Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı için dizi hayranlarının meraklı bekleyişi başladı. ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Seviyor Sevmiyor, 27 Kasım pazar akşamı 20. bölümü ile ekrana geldi. Nefes kesen bölümün ardından gözler Seviyor Sevmiyor 21. bölüm fragmanına çevrildi.
Seviyor Sevmiyor 21. Bölüm Fragmanı! Yiğit Deniz Hakkında Ne Karar Verecek?

20. bölümü ile ekranlara gelen Seviyor Sevmiyor heyecanlı anlar yaşattı. Yiğit’in şok teklifi Deniz’i köşeye sıkıştırıren, Yiğit’in aldığı CD birçok sırrı ortaya çıkarıyor. Seviyor Sevmiyor’da intikam sözleri dolanmaya başlıyor.

Heyecan dolu yeni bölümün ardından gözler 4 Aralık cumartesi akşamı ekranlarda olacak 21. bölüm fragmanına çevrildi.

Seviyor Sevmiyor 20. Bölümde Yiğit teslim aldığı CD’yi izledikten sonra işler değişir. İrem, birçok sırrın ortaya çıkmasına neden olacaktır. Yiğit çok kötü olmuştur öğrendikleriyle. Deniz ile yüzleşmek yerine İrem’in karşısına çıkar. CD olayını gizli tutacaktır bir süre.

Ertesi gün, olaydan haberdar değilmiş gibi yaparak Deniz ile görüşmektedir. Dizinin merak edilen konusu Yiğit’in ne tür bir plan içinde olduğudur. İntikam, aşk ve öfke arasına sıkışıp kalan Yiğit’in atacağı adımlar 21. bölüm için merak uyandırıyor.

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİNDE KİM KİMDİR?
Zeynep ÇAMCI: Deniz
Yiğit Kirazcı: Tuna
Gökhan Alkan: Yiğit
Gonca Sarıyıldız: İrem
Sevil UYAR: Ayça
Zeynep Tuğçe BAYAT: Buket
İpek TENOLCAY: Asena
Esra Kılıç: Meral- Vari

Seviyor Sevmiyor 21. Bölüm Fragmanı

Seviyor Sevmiyor Tüm Bölümler İçin; atv.com.tr/webtv/seviyor-sevmiyor/bolumYorum Yap