31 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Sofuoğlu Üçüncü Kattan Havuza Atladı!

31/08/2016 - 10:21

Sofuoğlu Üçüncü Kattan Havuza Atladı!

Ülkemizi tüm dünyada temsil eden motorsiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, evinin havuzuna üçüncü kattan atladı. Aksiyon sporlarına olan düşkünlüğünü daha önce de dile getiren Kenan Sofuoğlu, yüksekten havuza atlayarak yeniden gündeme oturdu. Çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından da paylaşan ünlü yarışçı, daha önce kırdığı rekorları paylaşmak yerine bu sefer evde gerçekleştirdiği bir aktiviteyi paylaştı.

Hastaneye Gitti!
Fakat Sofuoğlu’nun atlayışı hasarsız olmadı. Havuzun derin olmadığını hesaba katmayan Sofuoğlu, atladıktan sonra bir acı hissettiğini belirtirken, ardından hastanenin yolunu tuttu. Ünlü motorsikletçi atladığı esnada ayağını burktuğunu fakat sağlık durumunun iyi olduğunu hastaneden çıktıktan sonra yaptı. Oyuncunun bu cesareti ise hayranları tarafından şaşkınlıkla izlendi. Evin penceresinden bir anda koşarak havuza doğru koşup atlayan Sofuoğlu’nun bu şekilde hafif hasarla atlattığının mucize olduğu görüşünde olan bile var. Havuzun derin olmaması nedeniyle daha fazla hasar görebileceği söylenen yarışçının tekrar benzer aktivitelerde bulunabileceği düşünülüyor.

Hastanede Selfie!
Hastaneye giderek ayağını sargıya aldıran Kenan Sofuoğlu, burada hastane çalışanları ile selfie yapmayı da ihmal etmedi. Tekerlekli sandalye ile hastaneden çıkan Sofuoğlu’nun 3 hafta sargı ile dolaşacağı bildirildi.Yorum Yap