27 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Şöhreti Erken Yakaladı! Aleyna Tilki Kimdir?

27/09/2016 - 9:41

Şöhreti Erken Yakaladı! Aleyna Tilki Kimdir?

Müzik dünyasının son günlerinde popüler olan isimlerden biri olan Aleyna Tilki, öyle bir özelliğe sahip ki duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 2014 Yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sesini duyuran genç şarkıcı, bu günlerde Emrah Karaduman eşliğinde Cevapsız Çınlama şarkısını seslendirdi. Onu görenler ise güzellğinden büyülenerek kısa bir araştırmaya yöneliyor. Şaşkınlık ise burada ortaya çıkıyor. Çünkü Aleyna Tilki sadece 16 yaşında.

Aleyna Tilki’yi Türkiye ilk olarak ekranlarda yarışma programı ile tanırken, sempatik tavırları ve sesi ile farklılığı hissedilmişti. Emrah Karaduman tarafından ise bu gün zirveye çıkarılan isim olmuş durumda. Cevapsız Çınlamalar isimli şarkının seslendiricisi Aleyna’nın sosyal medyada şuan 200 bin üzerinde takipçisi yer alıyor. 2000 Doğumlu olmasına kimse inanamasa da sosyal medya hesabında doğum tarihini eklediği görülüyor. Yaşından çok daha büyük görünen Aleyna, bu nedenle dikkat çekiyor.

Aleyna hakkında daha fazlasını öğrenmek istermiydiniz?
Doğum Yeri: Konya
Doğum Tarihi: 23 mart 2000
Emrah Karaduman ile 1,5 Yılı aşkın süredir çalışan Aleyna Tilki, bu süre zarfında konserler verdi.
Çıkış parçası ise Emrah Karaduman Prodüktörlüğünde “Cevapsız Çınlamalar” oldu.
Şuan youtube üzerindne 41 milyon kez klibi izlenme aldı.

Aleyna Tilki’nin bu başarısının devamı gelecek mi şimdi ise merak edilen bu. Bir çok ses sanatçısı ilk albümünden sonra yaptığı albümlerde aynı etkiyi ve tepkiyi alamamaktan yakınırken, Aleyna’nın da benzer bir kervana katılabileceği söyleniyor. Cevapsız Çınlamalar ile gündeme gelen Aleyna’nın bir sonraki şarkısı da şimdiden merakla bekleniyor.Yorum Yap