26 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Steam İndirimleri Yeni Yıl Öncesi Oyun Tutkunlarını Sevindirdi

26/11/2016 - 9:42

2016 Steam sonbahar indirimleri 29 Kasım tarihine kadar devam edecek. Oyun severlerin sevinçle karşıladıkları indirim sezonu birçok farklı oyunu ekonomik tutarla alma olanağı sağlayacak.
Steam İndirimleri Yeni Yıl Öncesi Oyun Tutkunlarını Sevindirdi

Oyunseverlerin takip ettiği popüler oyun sitesi Steam’de sonbahar indirimleri başladı. Steam Black Friday olarak de bilinen indirim sezonu oyunseverlerin ekonomik fiyatlarla istedikleri oyunlara ulaşmasına yardımcı olacak.

Ülkemizdeki genç nüfus ve bilgisayar oyunlarına olan ilginin yoğun olması nedeniyle büyük bir sektör haline gelmiş oyun piyasasında yaşanan indirimleri birçok yüzlerin gülmesine neden olmaktadır. İndirime giren oyunlara Steam üzeriden ulaşmak mümkündür.

STEAM VE SAĞLADIĞI OLANAKLAR

Meşhur oyun sitesi Stream’in internet adresi, http://store.steampowered.com/?l=turkish şeklindedir. Site üzerinden indirime giren oyunları ve indirim oranlarını görmek mümkündür.

steam

Ücretsiz oyunlara ulaşmanın da mümkün olduğu Steam üzerinden indirimli oyunları sıralamak mümkündür. Aşağıda görüldüğü gibi Steam, oyunları türlerine göre sınıflandırma (Aksiyon, Macera, Strateji vb.), oyunlara yönelik yazılım, video, demo ve indirilebilir içerik temini mümkündür. Steam indirim sezonu, 29 Kasım tarihine kadar devam edecek.Yorum Yap