23 Kasım 2016

M. Negiz

Survivor 2017 Kadrosu Şekillenmeye Başladı! Acun Sürpriz İsimlerle Görüşüyor

23/11/2016 - 13:28

Survivor 2017 kadrosunda sürpriz isimler yer alacak. Reyting rekorları ile kendinden söz ettiren Survivor yeni dönemde kimlerden oluşacak merak konusu. TV8 ekranlarının fenomen yarışmasının 2017 yılının ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor.
Survivor 2017 Kadrosu Şekillenmeye Başladı! Acun Sürpriz İsimlerle Görüşüyor

Ekranların sevilen programlarından olan ve reyting rekorlarına meydan okuyan Survivor yeni dönem kadrosu merak konusu. Acun Ilıcalı’nın gözde programlarından olan Survivor’un kadrosu için başvuru sayısı oldukça yüksek. Bu yıl Survivor’un Dominik Cumhuriyeti yerine Yunanistan’da gerçekleşeceği söyleniyor.

Survivor için yapılan başvuruların 20.000 civarında olduğu konuşuluyor. 20.000 başvuru arasından seçilecek olan kişi sayısı ise 12. Birçok ünlü isme teklif götürüldüğü söylenen Survivor 2017 yarışmacılarının isimleri merakla bekleniyor.

Ünlüler ve gönüllüler olarak iki ayrı yarışmacı grubunun yer aldığı Survivor’da Acun’un bu dönem daha güçlü bir ünlüler adası oluşturmaya karar verdiği konuşuluyor. Kendisine teklif götürülen isimlerden bir tanesi de Emre Altuğ. Çağla Şikel ile olan evliliğini sona erdiren Altuğ’un henüz kendisine getirilen teklife verdiği yanıt bilinmiyor. Yarışmaya katılacağı söylenen isimlerden bir tanesi de Kerimcan Durmaz olarak konuşuluyor. Sosyal medya fenomeni Kerimcan’ın yarışmaya renk katacağına dair şimdiden esprilerin yapılmaya başlandığı görülüyor.

Survivor 2017 yarışması için ismi geçen isimler arasında eski futbolcu Amokachi, oyuncu Furkan Kızılay da yer alıyor. Kadroların net olarak Aralık ayında ortaya çıkacağı Survivor 2017 için muhtemel isimler ortaya çıkmaya başlıyor. Acun Ilıcalı’nın sürpriz olarak sakladığı isimler ortaya çıktıkça sitemizden haberdar edilecektir.

SURVİVOR 2017 BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Reyting rekorlarına meydan okuyan Survivor yarışmasına müracaat etmek ve kendisini ispatlamak isteyen kişiler bu konuda internet üzerinden başvuru yapabilmektedir. Tv8basvuru.com adresinden yarışmaya başvuru için ayrılmış bölümden başvuru yapmanız gerekmektedir. Seçilme şansınızı artırmak için Survivor 2017 yarışmasına videolu olarak başvuru yapmak gerekmektedir. Video ile başvuru yapmak için Tv8basvuru.com adresindeki videolu başvuru yapma bölümünün kullanılması gerekmektedir.1 Yorum

 

  • hasan kök :

    25 Kasım 2016-13:18

    acun
    0    0