5 Ocak 2017

Buket Gizem Narin

Survivor 2017 Kadrosuna Göz6 Ecem Eklenebilir

05/01/2017 - 20:44

Survivor 2017 kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Göz6 yarışmacılarından Ecem, finale çıkarak büyük bir avantaj yakaladı. Hedef ise 21 Ocak tarihinde başlayacak Survivor 2017'de yer almak.
Survivor 2017 Kadrosuna Göz6 Ecem Eklenebilir

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Survivor 2017’de yer alacak ünlüler takımı ve gönüllüler takımı yarışmacılarını duyurdu. Panama’ya gidecek ünlüler takımı 12 kişi olarak açıklanırken gönüllüler takımından şimdilik 9 isim duyuruldu. Önümüzdeki günlerde final programını yapacak olan Göz6’dan gelecek yarışmacılar beklenecek.

Filiz ve Berna arasında yapılan oylamada kızlar takımının ikinci finalisti Berna oldu. Survivor’da yarışma umutlarını kaybeden Filiz büyük üzüntü yaşadı.

ERKEKLER TAKIMI FİNALİSTİ BUGÜN BELLİ OLACAK

Evde yapılan yarışma sonucunda ilk finalist kızlar takımından Ecem olurken erkekler takımı finalisti bugün belli olacak. Geçtiğimiz günlerde yapılan eleme sonucunda programın favori isimlerinden Zeyd Survivor 2017 hayallerine veda etmişti.

Bu akşam yapılacak bireysel oyun sonucunda yarışmada 2. ve 3. arasında oylama gerçekleştirilecek. Son 4’e kalan isimlerden ikisi Survivor adasına katılırken elenen yarışmacılar hem büyük ödülü hem de Panama şansını kaybedecek.Yorum Yap