8 Ocak 2017

Muhammet Negiz

Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak? Ünlüler ve Gönüllüler Adaya Hazırlanıyor

08/01/2017 - 16:17

Merakla beklenen Survivor ünlüler ve gönüllüler takımları belli oldu. Survivor hayranlarının heyecanlı bekleyişi devam ederken yeni dönemin 21 Ocak’ta TV8 ekranlarında olması bekleniyor.
Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak? Ünlüler ve Gönüllüler Adaya Hazırlanıyor

Sır gibi saklanan Survivor 2017 kadrosu açıklandı. Ünlüler ve gönüllüler takımlarında yer alan yarışmacıların isimleri belli oldu. Bu sayede Acun Ilıcalı’nın açıklamadığı için hayranlarını merak ettiren liste konusu gizemini kaybetti. Şimdi ise 21 Ocak’ta TV 8 ekranlarına gelmesi gereken programın performansı bekleniyor. Sevilen yarışma programı için geri sayım devam ediyor.

Ünlüler ve gönüllüler listesinde yer alan isimler uzun süredir en çok merak edilenler arasında yer aldı. Yeni yıl itibariyle açıklanan listeler Survivor hayranlarının meraklarını sona erdirdi. Ünlüler ve gönüllülerin adadaki maceralara hazırlığı devam ederken, yeni dönemin TV8 ekranlarına 21 Ocak 2017 tarihinde geleceği açıklandı.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU

Merakla beklenen ünlüler ve gönüllüler listesinde yer alan isimler belli oldu. 300 bin kişilik bir başvuru arasından seçildiği ifade edilen Survivor 2017 gönüllüler listesi şu şekilde belli oldu; Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Elif Şadaoğlu, Fulya Şahin, Deniz Gültekin ve Tuğçe Melis Demir. Gönüllüler ekibine Göz6 yarışmasının kazanan isimleri olan Berna Keklikler ve Ervi Ünver de Survivor 2017 mücadelesine katılma hakkı kazandı.

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER KADROSU

Survivor 2017 ünlüler kadrosu da netleşti. Buna göre ünlüler kadrosunda şu isimler yar alıyor; İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay, boksör Adem Kılıçcı, Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir, kickboksçu Sabriye Şengül.Yorum Yap