29 Aralık 2016

Muhammet Negiz

Survivor 2017 Ünlüler Takımına Serhat Akın da Katıldı

29/12/2016 - 12:15

Survivor 2017 yarışma programının kendisi yerine, kimlerin ünlüler ve gönüllüler arasında yer alacağı heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı tarafından belirlenen adaylar sır gibi saklanıyor. Ilıcalı aralıklı olarak açıkladığı isimlerle Survivor 2017 yarışmasını sürekli gündemde tutmayı başarıyor. Acun tarafından açıklanan son isim ise milli sporcu Serhat Akın oldu.
Survivor 2017 Ünlüler Takımına Serhat Akın da Katıldı

Ünlüler ve gönüllüler ekibinde yar alan isimler merak konusu olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı, tüm listeyi açıklamama konusundaki ısrarından taviz vermezken aralıklı olarak yeni katılan adayları duyurmayı da ihmal etmiyor. Sosyal medya hesabı ile duyurduğu son isim milli sporcu Serhat Akın olarak ifade edildi.

Survivor 2017 yarışması için geri sayım devam ederken yarışmacılar da belli olmaya devam ediyor. Hayranlarının heyecanla beklediği Survivor 2017 yarışması Şubat ayında ekranlara gelme hazırlığı yaparken, ünlüler ve gönüllüler takımlarında yer alması beklenen isimler de açıklanmaya devam ediyor.

SURVİVOR 2017 KADROSU GENİŞLİYOR

Acun Ilıcalı tarafından özellikle saklanan isimlerden bir kısmı kesinleşirken, bir kısmı hakkında sadece tahmin yürütülüyor. Son gelen bilgiler ışığında, Survivor 2017’de olması beklenen muhtemel isimler, Furkan Kızılay (Oyuncu),İlhan Mansız (Eski futbolcu), Daniel Amokachi (Eski Futbolcu), Elvan Abeylegesse (Milli atlet), İdo Tatlıses (Şarkıcı) ve Engincan Ural (Sibelcan’ın oğlu), Ece Begüm Yücetan (model ve sunucu), Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, Nihat Altınkaya (manken ve oyuncu) şeklinde ifade edilirken son olarak listeye eklenen isim milli sporcu Serhat Akın oldu.

AÇIKLAMA ACUN ILICALI’DAN GELDİ

Eski milli futbolcu Serhat Akın en son Almanya 4. Ligi olan Regionalliga takımı Berliner AK 07’de oynadı ve futbolu bıraktı. Serhat Akın’ın Survivor 2017’ye katılacağını ise bizzat Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı “Milli futbolcularımızdan Serhat Akın da Survivor 2017 kadrosunda.. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.Yorum Yap