13 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Survivor Ne Zaman Başlayacak? 2017 Survivor Yarışmacıları Merak Ediliyor

13/11/2016 - 21:16

TV8 kanalında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı reyting rekortmeni yarışma Survivor çok yakında başlıyor. Survivor 2017 başlama tarihi hakkında Acun Ilıcalı açıklamalar yaptı.
Survivor Ne Zaman Başlayacak? 2017 Survivor Yarışmacıları Merak Ediliyor

Reyting rekoları kıran yarışma programı Survivor 2017 için yeni sezon için hazırlıkları başladı. Programın yapımcısı ve TV8’in patronu Acun Ilıcalı da merakla beklenen program için 2-3 sürpriz ismin belli olduğunu ancak bilgi veremeyeceğini söyledi.

Survivor 2016’nın yarışmacılarıyla birlikte geçtiğimiz günlerde Ulus 29’da düzenlenen partiye katılan Acun Ilıcalı, yeni sezon için de ilk bilgileri verdi:

2-3 İSİM BELLİ OLDU
“Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur. Ama 2-3 tane çok güzel isim var. Söylesem çok gülersiniz ancak söyleyemiyorum.”

ÖĞLEDEN SONRALARI YUNAN OYUNUNU SEYREDECEĞİZ
2017 yılında Yunanistan’da yapılacak yarışma hakkında da bilgi veren Ilıcalı, “Büyük ihtimalle Yunanistan’da da Survivor yapacağız. Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik’te çekeceğiz. Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak” dedi.

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bеklеnеn yarışma programı Survivоr 2017 yеni sezоnda yeni yüzlerle bizlеrlе olacak. Gönüllülеr takımına gelecek iki aday Göz6 yarışmasının kazananları olacak ve geriye kаlаn аdаylаr isе Survivor başvurusu yаpаnlаr аrаsındаn istenen kriterleri tаşıyаn adaylar arasından juri tarafından seçilecek.

5 Şubаt ya dа 12 Şubat 2017 Pazar günü yаyınlаnmаyа bаşlаmаsı bekelenen Survivor şimdiden katılacak ünlülеr ilе konuşulmаyа bаşlаdı.1 Yorum

 

  • avatar atakan :

    15 Ocak 2017-15:18

    Televizyonda cumartesi diyordu Acun abi
    4    1