17 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Survivor’da Kim Diskalifiye Oldu? Acil Durum Konseyi Kararını Verecek

17/02/2017 - 18:45

Survivor 2017 yarışma programında heyecan devam ediyor. Yaşanan çekişme ve kavgalar sonrasında bu akşam bir ismin vedasına karar veriliyor. Acun Ilıcalı'nın topladığı acil durum konseyinde açıklayacağı isim merak konusu olurken akıllara gelen isimler Serhat Akın ile Eser West okuyor.
Survivor’da Kim Diskalifiye Oldu? Acil Durum Konseyi Kararını Verecek

TV8 ekranlarında Survivor 2017 heyecanı devam ediyor.Rekabetin her geçen gün daha arttığı görülen yarışma programında bu akşam sürpriz bir ismin diskalifiye edileceği ifade ediliyor. Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak olan isim konusunda Survivor tutkunları tahmin yapmaya devam ediyor.

Survivor 2017 bu akşam adrenalin dolu bir bölümle ekrana geliyor. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada, “Şu anda yarışmada bir yarışmacımız eksik. Kuzey Kıbrıs’taki büyük finalin önemli adaylarından biriydi. Ve o artık Survivor’da olamayacak!” şeklinde konuşması ile yeni bölüm merak konusu haline geldi.

AKILLARA GELEN İKİ İSİM

Acil durum konseyinde verilecek karar konusunda akıllara iki ismin geldiği ifade ediliyor. Serhat, sakatlığından dolayı veda edecek ilk isim olarak akıllara gelirken, Eser West’in tartışmalı bir hareketinden dolayı diskalifiye edilmesi de gündeme geliyor. Survivor hayranlarının tahminlerine göre, Serhat Akın sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda ederken, Gönüllüler takımından Anıl, Ünlüler takımına geçiyor.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu