8 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Tarkan’dan 5 Milyon TL’lik Okul!

08/05/2016 - 10:40

Tarkan’dan 5 Milyon TL’lik Okul!

Hülya Avşar ile aralarında yaşanan gerginliğe cevap vermeyen Tarkan, oldukça iddialı bir proje için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Pınar Dilek ile dünya evine giren Tarkan, Tarabya’daki evinde yapılan nikah töreninden sonra düğün hazırlıkları ile uğraşıyor. Ancak, Türkiye’nin Megastar’ı olan ünlü sanatçının çok büyük bir sosyal sorumluluk projesi için de çalıştığı öğrenildi. Yaklaşık 5 yıl önce Hülya Avşar’ın vereceği ödülü gelip almadığı için, Avşar tarafından oldukça sert tepkilere maruz kalan sanatçı suskunluğunu koruyor. Bugüne kadar adını ikili polemiklere dahil ettirmeyen ve normal şartlarda kolay kolay cevap vermeyen ünlü sanatçının, Hülya Avşar’a sözle değil icraatla cevap vermeye hazırlandığı öğrenildi.

Kendisinden öldül almaya gelmediği için küplere binen Hülya Avşar, “Tarkan kim pardon? Nasıl böyle bir havaya soktular? Vergide birinci mi oldu? Okul mu yaptırdı?” sözlerini sarf etmiş ve Tarkan’ı ağır biçimde eleştirmişti. Megastar Tarkan ise nikah, düğün töreni derken bir yandan da dev bir proje ile ilgileniyor.

5 Milyon TL’lik Okul

Yakın zamanda çıkarttığı “Ahde Vefa” isimli Türk sanat müziği albümü ile adından oldukça söz ettiren Tarkan, engelli öğrenciler için de kolları sıvadı. Megastar Tarkan’ın sosyal sorumluluk projesi olan engelli öğrencilere yönelik okulu da “Mega” olacak. Okulun tam donanımlı ve hiçbir eksiğinin olmamasını isteyen Tarkan, çizimleri tamamlanan proje için şu an arsa arıyor. Projeye toplam 5 Milyon TL gibi dev bir bütçe ayıran ünlü sanatçı bu projesiyle de vatandaşların bir kez daha gönlünü çalacak. Öte yandan arsa bulunduktan sonra yapımına başlanacak olan okulun 2018-2019 eğitim-öğretim yılında ilk öğrencilerini alması hedefleniyor.Yorum Yap