6 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Tarkan’ın Evliliği Sinan’ı Yaktı!

06/05/2016 - 17:21

Tarkan’ın Evliliği Sinan’ı Yaktı!

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl’dan espirili bir gönderme geldi. Geçtiğimiz gün bir kozmetik mağazasından kendisine parfüm alırken görüntülenen başarılı müzisyen, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akçıl, son çıkardığı şarkı için gelecek hafta çekeceği klipte bir kamyon şoförünü canlandıracağını ve bundan gurur duyduğunu belirtti. Daha sonra soru cevap şeklinde gelişen konuşmada, Sinan Akçıl Ebru Şallı ile süren çalkantılı ilişkisi ve Megastar Tarkan’ın evliliği ile ilgili de ilginç açıklamalarda bulundu.

Önceki akşam İstinye Park’ta görüntülenen ünlü müzisyen Sinan Akçıl, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ebru Şallı ile kısa süreli bir ayrılık yaşayan Akçıl, Ebru Şallı’yı aldattığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti. İddialara göre Şallı, Sinan Akçıl’ın evine gelerek evi alt üst etmişti. Şu sıralar barışmış olsalar da, Sinan Akçıl’ın sevgilisi Ebru Şallı’nın gönlünü tamamen aldığını söyleyemeyiz. Hatırlanacağı üzere 33 yaşındaki müzisyen geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ebru Şallı’ya göndermede bulunarak “Devlerin aşkı büyük olur” sözlerini sarf etmiş, ancak Şallı bu göndermeye cevap vermemişti. Bu durumun hatırlatılması üzerine, “Devler, öyle kolay kolay her şeye yanıt vermez” diyen Sinan Akçıl sevgilisine kur yapmayı da ihmal etmedi.

Yaktın Bizi Tarkan!

Gazeteciler ile oldukça samimi bir sohbet gerçekleştiren Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Pınar Dilek ile nikah masasına oturan ve İstanbul’daki evinde sade bir nikah töreni yapan megastar Tarkan’ın evliliği hatırlatılınca espirili bir cevap verdi. Tarkan’ın evliliği ile ilgili düşünceleri sorulan ünlü müzisyen, “Önce Tarkan evlensin dedik. Bir ay sonra evlendi. Ben beş yılda ancak evlenir diye bekliyordum. Tarkan’dan golü yedim. Mutluluklar diliyorum tabi ama yaktın bizi Tarkan!” ifadelerini kullandı. Bu açıklaması ile, Sinan Akçıl sevgilisi Ebru Şallı’ya da mesaj gönderdi.Yorum Yap