17 Şubat 2017

Yunus Ünlü

The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

17/02/2017 - 11:24

The Walking Dead, ara sezon finalinin ardından geçtiğimiz hafta 7. sezon 9. bölüm ile izleyici karşısına geldi. Bu sezon, Rick ve ekibi, Negan ile savaşa hazırlanıyor. İzleyici ilk bölümde aradığı heyecanı buldu. Sonrasında ise The Walking Dead 7. sezon 10. bölüm fragmanı yayınlandı.
The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

The Walking Dead 7. sezon 9. bölüm uzun bir bekleyişin ardından ekrana geldi. Dizi hayranlarının 7. sezonun ilk bölümleri için yaptığı yorumlar pek iç açıcı değildi. AMC, bu eleştirileri dikkate alarak 9. bölümde yeni heyecanların kapısını da araladı. Negan ile başlayacak büyük savaş öncesinde Rick, yanında savaşacak kişiler bulmak için arayışlara koyuldu.

Rick, ilk olarak King Ezekiel ile görüştü ancak beklediği cevabı alamadı. Morgan’ın da destekleri ile birlikte kralın Rick’in yanında savaşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Beklenen büyük savaşın ise 7. sezon finalinde olması bekleniyor. Daha önceki sezonlarda pek çok kez heyecan dolu büyük savaşlarda Rick’in zaferi ekrana taşındı, ancak yapımcının bu kez büyük bir sürpriz yapabileceği konuşuluyor. Merak edilen tüm soruların cevabı The Walking Dead’in ilerleyen bölümlerde olacak.

The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

Loading the player...

The Walking Dead 7. sezon 10. bölümde diziye oldukça güçlü ve yeni bir ekibin katılacak olması yeni heyecanlarında beraberinde geleceğinin sinyallerini veriyor.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu