25 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

25/10/2016 - 18:02

The Walking Dead 7. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Milyonlarca kişi aylardır yeni sezonun yayınlanmasını bekliyordu. The Walking Dead 7. sezon 1. bölüm izlemek isteyenler telif hakkı engeli nedeniyle oldukça zorlandı. Ancak bir şekilde yeni sezon ilk bölümü izleyenler 2. bölüm fragmanına odaklandı.
The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

The Wlaking Dead 7. sezon 2. bölüm fragmanı izleyici karşısında. Aylardır süre hasret sona erdi ancak Türkiye’deki telif engeli nedeniyle pek çok kişi yeni bölümü izleyemedi. Yeni sezonun ilk bölümünü izleyenler ise adeta koltuklarından kalkamadı. Son zamanların en heyecanlı bölümü olarak açıklanan The Walking Dead 7. sezon 1. bölümde Abraham ve Glenn’in ölümü nefesleri kesti. Negan’ın ne kadar kötü bir karakter olduğu da böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Bu sezon sadece 8 bölüm yayınlanacak olan The Walking Dead’de her bölüm film tadında olacak. Önümüzdeki bölümde ise Glenn ve Abraham ile vedalaşan Rick ve arkadaşları artık yeni hayatlarına alışmak zorundalar. Yeni sezonun en çok merak edilen karakteri King Ezekiel (Kaplanı olan adam) bu bölümde ekranlarda olacak.

The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı

The Walking Dead yeni bölüm 31 Ekim pazartesi gecesi ABD’de, ertesi gün ise Türkiye’de Türkçe dublaj olarak izleyici karşısında olacak.Yorum Yap