31 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm İçin Nefesler Tutuldu

31/10/2016 - 9:41

The Walking Dead 7. sezon 2. bölüm izleyiciyi sabırsızlandırıyor. Yeni bölümü izlemek isteyen dizi hayranları Dizimag, Dizipub, Dizilap gibi pek çok siteye akın ediyor. Ancak telif hakkı nedeniyle The Walking Dead yeni bölüm sadece Turkcell TV + ekranlarında olacak.Nefes kesen son bölümün ardından yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.
The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm İçin Nefesler Tutuldu

The Walking Dead 7. sezon ilk bölümü ile izleyiciyi adeta büyüledi. Abraham ve Glenn’in ölümünün ardından Rick ve arkadaşları yepyeni bir başlangıç yapmak zorundalar. Ancak yeni sezonun internet üzerinden yayınının durdurulması nedeniyle Türkiye’de diziyi izleyen binlerce kişi kara kara düşünüyor. 1 Kasım salı sabahı The Walking Dead Türkçe dublaj izleyici karşısında olacak. Merak edilen soru ise yeni bölüm nasıl izlenebilir?

The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı

Tıpkı Game Of Thrones’ta olduğu gibi bir çok büyük film sitesine ambargo koyuldu. The Walking Dead ile ilgili tüm arşivler telif hakkı nedeniyle temizlendi. İnternet kurnazları bir şekilde izlemenin yolunu bulsalar da işin resmi boyutunu da göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Turkcell TV + dışında izlenebilecek platformlar illegal olacak.

Tüm bu tartışmalarla birlikte The Walking Dead yeni bölüm ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu bölümde kaplanlı kral ile tanışacak olan izleyici büyük merak içerisinde. HaberDirekt.com olarak The Walking Dead 7. sezon 2. bölümü yayınlandığı anda sizler için değerlendireceğiz.3 Yorum

 

 • dizi :

  31 Ekim 2016-20:50

  The walking dead 7.sezon 2.bölüm çok güzeldi
  0  0
  • thewalkıngdead :

   2 Kasım 2016-16:17

   nerden izledin kardo
   0   0
 • Enes Koç. :

  4 Kasım 2016-00:58

  Ağlasak telif haklarını çekerler mi ??
  0  0