9 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 90 Dakikalık Bölüm Nefes Kesecek

09/11/2016 - 12:51

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanı izleyici karşısında. 2 haftadır izleyici Rick ve ekibini görememekten rahatsız. AMC bu sorunu ortadan kaldırmak için The Walking Dead 7. sezon 4. bölümü 90 dakikalık özel bölüm olarak ekranlara taşıyacak. Rick ve Negan karşı karşıya gelecek.
The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 90 Dakikalık Bölüm Nefes Kesecek

The Walking Dead 7. sezon beklendiği gibi oldukça hızlı başladı. Ancak son 2 haftadır izleyici durağan geçen bölümler ve Rick ile ekibinin ekranlarda olmamasından şikayetçi. Yeni sezonun 2. bölümünde Morgan ve Carol sahne aldı. 3. bölüm ise Darly’ın Negan’ın elinde neler çektiği ekranlara taşındı. İzleyicinin sabrı taşmadan önce AMC’den gerekli açıklama geldi.

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm, 90 dakikalık özel bölümü ile izleyici karşısına geçecek. Yeni bölüm fragmanından da anlaşılacağı gibi bu özel bölümde Negan ve Rick karşı karşıya gelecek. Rick’in gözlerindeki korku her şeyi gün yüzüne serecek. The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm 12 Kasım akşamı ABD’de 13 Kasım sabahı ise Türkiye’de Türkçe dublaj olarak ekranlarda olacak.

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Rick ve arkadaşları Negan tarafından yine köşeye sıkıştırılıyor.

14 Kasım pazartesi gecesi yayınlanacak olan The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm 90 dakikalık özel bölüm olarak ekranlarda olacak.Yorum Yap