13 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm! Rick ve Negan Karşı Karşıya (90 Dakikalık Özel Bölüm)

13/11/2016 - 19:52

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm izle yayını 14 Kasım pazartesi akşamı ABD'de ekranlarda olacak. Yeni bölüm ise Türkçe dublaj olarak 15 Kasım salı günü internet üzerinde izlenebilecek. Ancak telif hakkı nedeniyle The Walking Dead, Dizimag, Dizipub, Dizibox gibi sitelerde olmayacak. 7. sezon sadece Turkcell TV + ekranlarında hayranları ile buluşacak. Ayrıca The Walking Dead hayranları için bir güzel haber, bu bölüm 90 dakika olacak.
The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm! Rick ve Negan Karşı Karşıya (90 Dakikalık Özel Bölüm)

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm için artık saatler kaldı. Dizi hayranları 90 dakikalık özel bölüm için nefeslerini tuttu. Yeni bölüm fragmanını izleyenler tarafından yapılan ortak yorum ise Negan ve Rick’in karşı karşıya geleceği harika bir bölümün izleyici karşısında olacağı.

Sevilen dizinin yapımcı şirketi AMC, 7. sezon hakkında çok fazla detaya girmekten kaçınmıştı. Ancak izleyici 7. sezonun başlaması ile birlikte adeta yerinden kalkamadı. İlk bölümde Glenn ve Abraham’ın inanılmaz ölümleri, Negan’ın gücünü ortaya koymuş oldu.

2 bölümdür ekranlardan uzak kalan Rick ve ekibi, bu bölüm Negan ile birlikte izleyici karşısına geçecek. Michonne’nin Negan’a silah doğrultması, Rick’in gözlerindeki korku ve daha fazlası The Walking Dead 7. sezon 4. bölümde ekranlarda olacak.

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm

Rick ve arkadaşları Negan tarafından yine köşeye sıkıştırılıyor.

Arkadaşlar diziyi uzun uğraşlar sonunda bulabildik. Kısa süre içerisinde 5. bölüm ayrıntılarını sizlerle paylaşacağız.

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm İçin; http://www.ecedizi.com/the-walking-dead-7-sezon-4-bolum/2 Yorum

 

 • Yusuf Emre Avcı :

  14 Kasım 2016-15:37

  kardeş google sitelerinde ne zaman koyarlar biliyorsan cevap verebilirmisin
  0  0
  • can deniz :

   15 Kasım 2016-17:25

   böle is mi olur ya sunu eski sistem gibi yapın parası olupta kayıt olan var tamam ama parası olmayan arkadaslar ne yapıcak bunu dusundunuz mu hic sacma sapan is yapıyonuz butun sıtelere verin eskisi gibi
   0   0