20 Kasım 2016

Yunus Ünlü

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm! Negan ve Ekibi Maggie’nin Peşinde

20/11/2016 - 10:46

The Walking Dead 7. sezon 5. bölüm izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. 60 dakikalık 4. bölümde dizi hayranları gerilimi iliklerine kadar hissetti. The Walking Dead 7. sezon 5. bölümde de Maggie'nin hayatta olduğu ortaya çıkıyor ve Negan'ın ekibi tarafından köşeye sıkıştırılıyor.
The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm! Negan ve Ekibi Maggie’nin Peşinde

The Walking Dead 7. sezon 5. bölümde savaş sahnelerine hazır olun. Negan ve ekibi, geçtiğimiz sezon ortaya çıkan doktorun yaşadığı yeri basıyor. Maggie’nin de doktorun yanında olması nedeniyle nefesler tutuluyor. Sezon finali yaklaşırken AMC’nin dizide tempoyu arttırması bekleniyor.

The Walking Dead, geçtiğimiz hafta 60 dakikalık özel bölümü ile ekrana gelmişti. Ancak merakla beklenen bölüm beklentilerin altında kalmıştı. 7. sezonun ilk bölümünde yaşanan heyecan ilerleyen bölümlerde yerini karşılıklı diyaloglara ve sıkıcı sahnelere bıraktı. Pek çok kişi bu durumdan rahatsızlığını dile getiriyor. Gözler The Walking Dead’in ilerleyen bölümlerine çevrildi.

The Walking Dead hayranlarının bir diğer sorunu da diziyi izleyecek site bulamamaları. HaberDirekt.com tıpkı önceki haftalarda olduğu gibi Türkçe dublaj yayınlandığı anda The Walking Dead’i internet üzerinde izleyebileceğiniz siteleri sizlerle paylaşacak.

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm

The Walking Dead 7. sezon 5. bölüm 22 Kasım salı sabahı Türkçe dublaj olarak internette olacak. Sezon finalinin yaklaştığı haftalarda izleyici The Walking Dead’de daha fazla aksiyon ve heyecan bekliyor. AMC’nin bu beklentiyi karşılayıp karşılamayacağı merak konusu.Yorum Yap