27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm D Smart FX HD Ekranlarında İzleyici Karşısında

27/11/2016 - 21:41

The Walking Dead 7. sezon 6. bölüm izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonu beklentilerin altında kalan The Walking Dead 7. sezon, yinede milyonlarca kişinin takibinde olmaya devam ediyor. Yeni bölümde Carl, gizlice Negan'ın bulunduğu yere gidiyor. Ara sezon finali yaklaşırken heyecan artmaya devam ediyor. The Walking Dead yeni bölüm 27 Kasım pazar gecesi saat 02:20'de D Smart FX HD ekranlarında izleyici karşısında olacak.
The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm D Smart FX HD Ekranlarında İzleyici Karşısında

The Walking Dead 7. sezon 6. bölüm için nefesler tutuldu. Türkiye’de telif hakları nedeniyle yalnızca Turkcel TV + ve D Smart FX ekranlarında olacak. İlk bölümdeki heyecan henüz tekrarlanmasa da The Walking Dead hayranları her bölümü heyecanla takip etmeye devam ediyor. The Walking Dead yeni bölüm bu gece D Smart ekranlarında olacak. Sezon finaline adım adım yaklaşırken Negan ve Rick’in ekibi arasında yaşanan gerilim artmaya devam ediyor.

The Walking Dead yeni bölümde ŠCarl, Enid’e Hilltop’a kadar eşlik ederken, Jesus ve diğerleri, Kurtarıcılar’ın yeni tehdidine karşı durmak zorundadır. Carl ve Jesus’un Negan’ı karşı nasıl bir duruş göstereceği merak konusu. The Walking Dead yeni bölüm 27 Kasım pazar gecesi saat 02:20’de D Smart FX HD ekranlarında izleyici karşısında olacak.

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm FragmanıYorum Yap