22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Negan Sona Yaklaşıyor

22/11/2016 - 13:54

The Walking Dead 7. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Sezon finali yaklaşırken her bölüm nefes kesiyor. 5. bölümde Maggie'nin Hiltop'ta hayatta kalma çabası yer aldı. Jesus ve Carl ise gizlice Negan'ın kaldığı yere sızacaklar. The Walking Dead 7. sezon 6. bölüm nefes kesecek.
The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Negan Sona Yaklaşıyor

The Walking Dead, 7. sezon 6. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Robert Kirkman’ın efsane dizisi her hafta heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Ara sezon finali yaklaşırken Negan ve ekibinin herkese saldığı korku nefes kesiyor.

Bu hafta yayınlanan The Walking Dead 7. sezon 6. bölümde yine gerilimi bol bir bölüm ekranlara geldi. Negan’ın ekibi bu kez Hiltop’a gelerek erzak aldılar. Maggie’nin Hiltop’ta olması ise işleri karıştırdı. Jesus’un sayesinde hayatta kalan Maggie, hamileliği boyunca Hiltop’ta kalacak. Rick ve ekibi ise Negan’a malzeme toplamak için şehri terk ederek dışarı çıkıyorlar.

The Walking Dead 7. sezon 6. bölümde ise Jesus, Darly ve Carl, Negan’ın içine sızıyor. Negan’ın sonunu getirmek için kıyasıya bir mücadele dizi hayranlarını bekleyecek.

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm FragmanıYorum Yap