25 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

The Walking Dead Yeni Bölüm İzleyici Karşısında! Turkcell TV+ Yayın Hakkını Aldı

25/10/2016 - 10:32

The Walking Dead yeni bölüm dizi hayranlarının karşısında. Milyonlar, Dizimag, Dizibox ve Dizilay gibi siteler üzerinden The Walking Dead 7. sezon 1. bölümü izlemek için sıraya girdi. Ancak üzücü haber yeni sezonun sadece Turkcell TV+ üzerinden izlenebileceği. En çok merak edilen soru ise The Wlaking Dead'de kimin öldüğü.
The Walking Dead Yeni Bölüm İzleyici Karşısında! Turkcell TV+ Yayın Hakkını Aldı

The Wlaking Dead yeni bölümü izlemek isteyen milyonlar internet başında Türkçe dublajın yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Bu sezon 7. sezonu ekranlara gelecek olan The Walking Dead’de en çok merak edilen soruların başında diziye kimin veda edeceği var. 24 Ekim pazartesi gecesi yayınlanan dizinin telif hakları nedeniyle pek çok siteden kaldırılması ise üzücü haber oldu.

İnternet üzerinden en çok tercih edilen siteler arasında yer alan Dizimag, Dizilay, Dizibox gibi sitelerin birçoğunda The Walking Dead yeni sezon yayınlanmayacak. Yeni sezon yeni bölümler Türkiye’de Turkcell TV+ üzerinden izleyici karşısında olacak.

Bu sezon 8 bölümden oluşacak dizide her bölümün final tadında olması bekleniyor. Yeni karakterlerle daha da heyecanlı hale gelen The Walking Dead, pazartesi akşamları ABD’de yayında olacak. Turkcell TV+ üyelik işlemlerinin ardından The Walking Dead yeni sezonu izleyebilirsiniz.Yorum Yap